Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyar allampolgar vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar allampolgar vagyok es egy Arab baratom van. El akar venni, milyen papirok kellenek ehez, es nem e lesznek e civakdasok? Elore is koszi a valasz!

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 05:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%
Egyik barátnőmnek volt arab (iráni) párja...hát a sztoriról csak annyit, hogy a pasit azóta is "közel keleti válság"-ként emlegeti. Én meggondolnám a dolgot, nagyon más kultúra.
2009. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Líbiáról olvastam,ha bemész mint feleség, nem fognak kiengedni az országból:-(
2009. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos nem mennék hozzá feleségül.

A Lányom nélkül soha című filmet én is láttam. döbbenet. De itt van Mehmet Karcsika esete. Mire az anya visszakapta a gyereket, addigra, ellene is nevelték. Onnantól kezdve meg fog változni.

2009. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, badarság, de mi van, ha itt házasodtok, és nem veszed fel a vallását, hanem esetleg ő keresztelkedik meg?

Nem hinném, hogy megteszi, de egy kérdést megér...úgy mindenesetre nagyobb biztonságban vagy!!!

2009. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
De amúgy most jelenleg követed a válaszokat? Mi a te véleményed mindezekről?
2009. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Unokahúgom szomszédja 20 éve ment hozzá egy arabhoz,azóta sem tud róla a családja semmit.
2009. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
42%
Hadd védjem meg kicsit a keleti pasikat:) Török vőlegényem van aki hála égnek csak "papíron" muszlim. Annyiban tartja a hagyományokat, hogy a szülők előtt titkoljuk, hogy "együtt alszunk". Jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, ha lediplomáztam:)Persze nagyon sokszor voltam már nála, és sok időt töltünk együtt, szinte minden hétvégén megyek ki hozzá. Szóval nem lesz itt baj, ha a kérdező is rendesen kiismerte a kedvesét, nem hinném, hogy minden arab férfi szemétláda!
2009. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem arról van szó, hogy szemétládák. Hanem csak arról a tényről, hogy ha netalán egyszer komolyabban összevesznek akkor, hogyan fog megnyilvánulni az ottani törvényekkel élő ember, ország a nő ellen.
2009. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó válaszolónak. Szeretném, h a pár év múlva az esküvő után írnál, hogy mi változott meg.

Nagyon kíváncsi lennék rá. Legyen igazad és legyetek boldogok, de szerintem nem sül ebből semmi jó ki.

2009. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
93%

ma 09:23

Ó, hát esküvő előtt mindegyik egy angyal :) A kérdés, hogy mi lesz esküvő után...

2009. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!