Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyar allampolgar vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar allampolgar vagyok es egy Arab baratom van. El akar venni, milyen papirok kellenek ehez, es nem e lesznek e civakdasok? Elore is koszi a valasz!

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 05:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez az,ember függő.Ha magad is benne voltál akkor meg miért írsz ilyet?Ha nem olyan embert fog ki a kérdező mint mondjuk az exed,akkor akár annyi is lehet neki,ezt Te is tudod mit meg nem tehetnek ott a férfiak következmények nélkül.Ha rendes akar lenni az lesz,ha ember számba veszi örülhet.Ha nem,ott azt is el kell tűrni,sőt még rosszabbat is.És nagyon sokan vannak akik nem tudnak haza jönni hiába menekülnének.Ismerősömről semmit nem tudunk már 20 éve.Nem reagálnak semmire, a szülei azt sem tudták hol keressék,lehet,hogy már nem is él.De ismerek többeket is akiik akkor mentek ki,és nagy nehezen haza kerültek,de köztük is van olyan aki olyan áron,hogy a gyerekét azóta sem látta.Nagyon rizikós egy ilyen házasság,és csakis a saját hazájában lakva lehetne kiismerni a pasit,de ha olyan,akkor már késő,tönkre teszi a nő életét.
2009. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Volt szerencsém nagyon sokszor arab országokba járni,egyszerűen imádom azt a nyelvet,kultúrát stb,de mint külső szemlélő. Ha férfi lennék és választhatnák én ott élnék ,de mint nő nincs az az isten,hogy én férjhez menjek és netán ott is éljek!Pedig számomra nagyon vonzóak az arab férfiak és rejtélyesen cselesen kedvesek,és kb úgy néznek téged mint nőt semmibe,hogy alig veszed észre,az önkontrolljuk határtalan mert még nem az "urad" addig vigyorogva csóválja a fejét ha megkérdőjelezed amit mond vagy pusztán más a véleményed. Persze vannak akik már nem veszik annyira szigorúan a dolgokat csak egy kis példa ami első látogatásomkor bennem maradt,az a tenger part a saját hazájukba van aki csadorba ül a parton,van aki abba bemegy a vízbe és van akin fürdő ruha van persze az úgy nézz ki,hogy csuklótól a bokáig egy tapadós kb tornadressz szerű anyag és azon egy kb térdig érő egybe szoknya...szóval kinek mit engednek. A férj hiába lenne engedékeny stb ott nem ő a főnök hanem mindig a legidősebb családfő.

Persze a te döntésed mit cselekszel,de ne menjél ki.

2009. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
81%
Hát egy két feleséggel osztozni a férjeden az se kutya:-)
2009. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Mi Londonba elunk...Itt ismertem meg...A civakodast a hazzagasgra ertettem...Nagyon jol megvagyunk...Tudom mienek az arab emberek olvastam meg is neztem mar azt a filmet...Sokkal kulomb mint azok az emberek...Megkerdeztem tole,hogy kell e csadort hordanom azt mondta hogy nem,mert nem az a vallas vagyok es attol,mert osszehazasodunk en Magyar maradok...
2009. dec. 8. 13:53
 35/41 A kérdező kommentje:
es meg annyit hozzatennek hogy valaki irta hogy nem is irok semmit se vissza...Hajnali 5 kor irtam ki es nem gondoltam volna,hogy ennyire sokan fognak visszairni...Meg annyi hogy nem is tervezi a parom hogy a sajat orszagaba menjunk hanem itt akar Londonba maradni!Lehet ez igaz hogy most kedves meg minden...De valahogy nem nezem ki belole:(
2009. dec. 8. 14:02
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

egyik nőismerősöm Szíriából jött haza több, mint 20 év után, de csak azért volt kint ilyen sok ideig, mert megvárta, hogy a gyerekei felnőjenek.

a házasság előtt ő sem gondolta volna a férjéről, hogy hogy megváltozik majd. mondta, hogy durván bánt vele, és sokszor be is zárta a házba, volt, hogy 1 hétig ki se mehetett.

2009. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy ismerősöm él 30 éve boldog házasságban egy arab férfivel. Egyedül a nagyobb csemetéjük érzi magát néha rosszul, ugyanis kicsit sötétebb a bőre, mint a magyaroknak és itt élnek, a gyerekek itt járnak suliba, ők itt dolgoznak. Semmi probléma nincsen közöttük, a férfi családjával is nagyon jól kijönnek. A gyerekek sokat vannak kint a nagyszülőknél teljesen egyedül is, és még sosem marasztalták őket! :) Szerintem is ember függő. Természetesen vannak nagyon komoly különbségek a magyarok és az arabok között, de ott sem mindenki egyforma ahogy itt sem. Azért mert ott valaki eladott egy fehér nőt, még nem fog mindenki eladni, ahogy attól hogy itt valaki 20 évig dugdosta a lányát és 4 gyereket csinált neki, nem mindenki teszi ezt. Szóval szerintem ha úgy érzed kellőképpen megismerted akkor miért ne? De én azért nem költöznék ki hozzá. Nem is igazán a félelem miatt, csak nem hiszem hogy oda tudnék szokni. Teljesen más környezet, más kultúra, más emberek... Londonban miért ne?
2009. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon sokan mondjak hogy nekik tobb feleseguk van es hogy megcsaljak a masikat...Nekem ez azota nyomaszt,es valahogy igy is erzek:(Imadom meghalok erte,mert nagyon jo embert...De megis valahogy azt erzem,hogy megcsal...Szeret tudom,mert latni rajta mindent meg tesz ertem,de valahogy megis bennem vagy hopgy van vaalki mas is agy akar tobben...Es ha ez igaz,hogy tobb feleseg kell,akkor en minek kellek neki???Segitsetek lecci,mert nem birom..Imadom es nem akarom elvesziteni...Elore koszi
2009. dec. 10. 00:07
 39/41 anonim ***** válasza:
74%
Ne sértődj meg, de szerintem még ne ugorj bele a házasságba! Nem bízol meg benne, okkal vagy ok nélkül, ki tudja:( Beszélj vele! Mondd el neki, hogy félsz ettől, és te nem akarsz a sokadik felesége lenni. Ő tartja a hagyományaikat? Csalt már meg? Volt, hogy hazudott? Ezek fontos kérdések, mindenképp kell tudnom a választ rá, még így házasság nélkül is! Ha van kedved, írj privit, megadom ott az msn címem, és tudunk beszélgetni, ha szeretnél! a török vőlegényes válaszoló:)
2009. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
*tudnod bocsi, elírtam:)
2009. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!