Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyar allampolgar vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar allampolgar vagyok es egy Arab baratom van. El akar venni, milyen papirok kellenek ehez, es nem e lesznek e civakdasok? Elore is koszi a valasz!

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 05:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%
Na, ez az. Persze míg minden hepi, addig minden jó. De ha jön a konfliktus, gyermek elhelyezés, stb, akkor van gáz. Ne legyen igazam, de egy házasság sem életbiztosítás! Erről beszélünk.
2009. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy általános iskolai tanárnőm egy arabhoz ment hozzá, de ők itt élnek, és szerintem semmi gond nincs köztük. Vannak gyerekeik, és szépen éldegélnek.

De úgy én sem mennék hozzá arabhoz, hogy ki is költözzek vele az országába!

2009. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem utána is az lesz,de azért tesztelem addig rendesen, és épp ezért kértem időt a házasság előtt. Mivel távkapcsolatban élünk, és mindketten temperamentumosak vagyunk, vannak viták köztünk...

És esküvő után nem Törökországban fogunk együtt élni, hanem Magyarországon,(ha talál munkát itt), esetleg külföldön(Anglia, Spanyolország, stb). Szerintem ha elég óvatos vagy, jól választasz párt...

2009. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%

3 hszem van már itt.

Az talán más dolog, ha itt élnek Mo-n, akkor nem kell félni az "elnyomástól".

2009. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%
persze nem mondom, hogy nem alaptalanok ezek a történetek(hallottam már durvákat én is), de azért szerintem csak azt lehet bántani/átverni, stb, aki hagyja magát.
2009. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%
Semmi képen ne költözz az Ő országába ha vele maradsz.Sőt,szerintem egy 5-6 évig éljetek csak együtt,ha lehet itt.Mindegy ki mit mond,milyen kedves bűbáj most,náluk a nő senki,egyenlő egy házi állattal akivel a férje azt tesz amit akar.Tehát náluk szó nincs gyerek elhelyezésről vitákról,semmi ilyesmiről.Egyértelműen minden,a gyerek és az asszony is a férfi tulajdona,ura és parancsolója a családjának,akik az alatt valói.Max ha ezt elfogadod akkor menj.Ha nem,de Őt szeretnéd,akkor legyen eszed,és te diktálj.(Csak megjegyzem,hogy ezt úgy sem tűrné sokáig,a családja ki is tagadná)
2009. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom ki milyen jogon mond véleményt ha csak ezt hallottam, így mesélték városi legendáik vannak.

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy azokat a kapcsolatokat is figyelmbe veszitek, amik jól működnek, vagy esetleg véget értek és nem volt benne tragédia.

A kérdés írásából arra következtetek, hogy nem Magyarországon éltek.

A papírokról: Mindenféleképpen kellenek hivatalos papírok: érvényes útlevél, ha itthon vagytok akkor neked személyi igazolvány, ha külföldön vagytok, akkor hivatalos magyar, illetve arab papírok: egy igazolás, hogy nem vagytok a saját országotokban házasok, valamint, hogy a törvényeitek szerint házasságot köthettek xy-nal. De erről pontos információt kaptok Magyarországon a kerületi, vagy városi anyakönyvvezetőtől, külföldön pedig a konzulátoson. Ja és persze anyakönyvi kivonat szükséges.


Egyébként magyar pasival is kerülhet az ember ilyen helyzetbe, csak szeretünk a másik faj hibáin rágódni, anélkül, hogy a sajátunkat megvizsgálnánk.


Ettől függetlenül jól gondold meg, hogy kihez mész hozzá, és mindenféleképpen készülj fel, arra, hogy a kulturáis és a neveltetési különbségek miatt sok lesz a gond, de ha szeretitek egymást és mindketten hajlandóak vagytok feláldozni valamit a saját elvárásaitokból, akkor nem lesz nagy gond.


Sok sikert és bodogságot!

2009. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem se menj bele ebbe a házasságba. Nekem is van tapasztalatom, igaz, sose láttam élőben a fiút, de sokat beszéltünk interneten. Pár hét után annyira tolakodó és parancsoló lett, hogy már kezdtem félni tőle, bár nem bánthatott, de mégis megriadtam. Inkább befejeztem minden beszélgetést, kitöröltem a cimet, teljesen megszakitottam a kapcsolatot, bár ő ebbe nem egyezett bele. Nagyon szépen és szivhezszólóan beszélt, de most nem bánom, hogy végeztem vele. Gondolj arra, hogy több felesége is lehet melletted...nem is beszélve arról, hogy milyen lekezelően viselkednek ott a nőkkel.

Jól gondold meg mibe mész bele.

2009. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%

10,16 fogalmad nincs miről beszélsz!!Nem egy osztrákhoz vagy más hozzánk hasonló kultúrájú emberhez készül a kérdező hozzámenni.Ott nem egymáshoz alkalmazkodnak,hanem a nő a férfihoz,az egész család a férfihoz!!Ott a férfi az úr a házban, a nőnek a gyerekeknek kuss van!!Náluk nem demokrácia van,hanem diktatúra!Aki ott akar élni annak ezt el kell fogadni.Nagyon sokan jönnek ide feleségért,addig kábítják ígérgetnek hazudoznak neki amíg megy magától,ott meg kénytelen igába hajtani a fejét.

Keressetek ott élő nőt,aki hajlandó a házasságáról nyilatkozni,találtok??Vannak ritka kivételek igen,akik erősítik a szabályt!!Ha a pasi hajlandó itt élni,a mi kultúránkhoz alkalmazkodni akkor lehet vele élni,kül9nben nem.Nem tudod ott milyen élete van egy nőnek,egyenlő egy házi állattal!!És én is közeli tapasztalatról írok.

2009. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
94%

10:34-esnek: én is arab feleség voltam. Van két gyerekünk. Éltünk kint is és itthon is. Semmien rossz tapasztalatom nem volt. A gyerekkkel mind a mai napig tartják akapcsolatot. Szépen elváltunk, mert én nem szerettem kint élni, nem tudtam megszokni, és sajnos ez megmérgezte az érztéseimet is iránta. Én azóta se kerestem magamnak másik párt és a gyerekek elbeszéléséből a páromnak sincs másik. Azóta is fél évente eljön Magyarországra a gyerekek pedig minden szünetben ott vannak. Az anyósom azóta is minden alkalomra ajándékot küld. És megmondom őszintén valóban volt olyan is,aki rosszul élt és sok gondjuk volt, sőt mi is hallottunk ilyen tragikus életekről, de mondom olyan is volt és én is közzéjük tartozom, hogy nem volt semmi gond. Ezek a dolgok mind embertől függ.

A nővérem magyar férfihoz ment hozzá, mégsem hagyja a férje, hogy elváljanak és már többször meg is fenyegette. Szóval mégegyszer mondanám minden mebertől függő!

2009. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!