Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó esküvői meghívó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó esküvői meghívó megoldás?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a fölösleges pénzköltést, ez az előzmény:) Az esküvői meghívók nagy része elveszik a süllyesztőben, vagy a kukában, vagy két újság között. Volt már olyan, aki esetleg e-mailen küldött "meghívót"? Ezt egy kicsit már túlzásnak tartom, mert nem tudom mennyire sülne el jól, de minek költsek egy csomó pénzt meghívókra (mi fizetjük)? Ti hogy csináltátok?

2014. febr. 13. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A miénket én csináltam. Veszel pauszpapírt, 30-40ft darabja egy A4esnek, abból kijön 2 db. Megtervezed, rányomtatod, és egy az eski dekorszíneihez illő masnival átkötöd. Vagy kémcsőde is teheted, és azt kötöd masnival.


Szívesen segítek, ha kell, írj privit!

2014. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy mellékesként: én, bár nem sok esküvőn voltam eddig, de mindnek a meghívóját eltettem, számomra mindannyian vannak/voltak olyan fontosak, hogy ezt megőrizzem emlékbe (a távolabbi ismerősöknek, barátoknak úgyis 'csak ez' marad meg fizikai valójában, feltéve h nem hívatnak elő képeket - kétlem). Bár én ez a sok-mindent-eltevős, nosztalgiázós alkat vagyok...

A lényeg, biztos nem sértődnék meg egy email-en, de a minimum, hogy felvonnám a szemöldököm egy nagy döbbenet erejéig :)

2014. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért e-mailben meg Facebook-on szerintem nem illik meghívni a vendégeket. Ez elég ciki lenne lássuk be.

Egyébként hányan lesztek? Kb. mennyi meghívóra lenne szükség? A miénk 420 Ft/db lesz. De ha nem akarsz rá ennyit költeni, akkor már kb. 250 Ft-tól is lehet meghívókat készíttetni. Mi is elgondolkoztunk ezen, met tetszett egy másik meghívó is, de azt nagyon drágának találtuk és 25-30 ezer Ft-ot mi sem szerettünk volna csak meghívóra költeni, mert úgyis jobb esetben mindenkinek valamelyik szekrénye aljában fog állni.

Amúgy neten keresgess, rengeteg találat bejön és árak is fel vannak tüntetve sok helyen.

2014. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi 25 db-ot rendeltünk 6000-ért.De vannak olcsobbak is.30ft-tol kezdödik darabja!
2014. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, Ti honnan rendeltétek ennyire olcsón?
2014. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14-es vok. super-meghivok.hu
2014. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :) megnézem...
2014. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha valamire nem akarsz költeni, akkor nem kell és kész. :) De azért a másik véglet sem jó, hogy egy darab papírra is sajnáljátok a pénzt.


Én azzal értek egyet, aki azt írta, vagy adjátok meg a módját rendesen, vagy menjetek be két tanúval, de én is úgy gondolom, hogy ha már szervezel egy nagy, ünnepi eseményt, akkor elég furcsa mindenen garasoskodni. Ne úgy fogd fel, hogy ez ablakon kidobott pénz, éld át a stílust, a hangulatot, hogy van egy különleges esemény, amiben minden apró részletet úgy alakíthatsz, hogy a vendégeid számára emlékezetes és élvezetes legyen. Ez alatt minden részletet értek, a gondosan összeválogatott menüsortól kezdve a szép helyszínen át akár a különleges meghívókig. Ha azonban te más jellegű esküvőre vágysz, akkor valóban érdemesebb hagyni a klasszikus esküvős sztenderdeket és rendezni egy polgári szertartással egybekötött szűk körű családi ebédet, így a pénztárcátok is jól jár, és a vendégek is azt kapják, amit várnak, nem lesz megrökönyödés, hogy nincs zenekar, vőfély, kastély, hiszen tudják, hogy csak egy ünnepi étkezésre hivatalosak.

2014. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászólóval teljes mértékben egyetértek.

Oké a meghívón lehet spórolni, de pl ételen, zenekaron, fotóson nem kellene. Amit nem szeretek, az a szarrágóság, ezt sosem értettem. Vagy szervezzetek egy korrekt lagzit vagy 2 tanúval menjetek megesküdni.

2014. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam olyat is , hogy együtt járós közös fotókból, idézetekkel, zenei aláfestéssel kis videót csináltak cd-re kiírták borítót nyomtattak és a videó közbe szöveg ugyanolyan meghívós volt.

Mi itthon fogunk csinálni.

Amit én kapok azt mindig elrakom.

De volt olyan barátnőm, akik csak elmentek mindenkihez, szóba meghívták, szuper kis lagzi volt ettől függetlenül is.

2014. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!