Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó esküvői meghívó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó esküvői meghívó megoldás?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a fölösleges pénzköltést, ez az előzmény:) Az esküvői meghívók nagy része elveszik a süllyesztőben, vagy a kukában, vagy két újság között. Volt már olyan, aki esetleg e-mailen küldött "meghívót"? Ezt egy kicsit már túlzásnak tartom, mert nem tudom mennyire sülne el jól, de minek költsek egy csomó pénzt meghívókra (mi fizetjük)? Ti hogy csináltátok?

2014. febr. 13. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a papír alapú híve vagyok, és azokról se feledkezz meg, akiknek nincs emailjuk.

Veszel papírboltban színes, esetleg valami mintás papírt, otthon rányomtatod a szöveget, elvágod, feltekered és egy masnival átkötöd. Kb 50ft-ból megvan darabja.

2014. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Azért az új életed kezdetén ne légy már annyira garasos, hogy egy e-mail-lel üsd el a dolgot. Ha valakit meghívsz, vagy értesítsz, becsüld meg egy szép kreációval.
2014. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A papírboltban is lehet meghívókat kapni egész olcsón, igaz, azok egyszerűbbek és már van bennük idézet.

Vagy ha nem túl sok meghívott lesz, elkészíthetitek ti is, a neten sok ötletet lehet találni.


E-mail-ben nem illik.

2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szereted a felesleges pénzköltést, akkor irány két tanúval az anyakönyvvezető. Hidd el az összes többi csak a körítés, a felesleges pénzköltés.
2014. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen, a túlzást így értettem, hogy az e-mailben küldés nem a legjobb megoldás:) Lehet, nem is a meghívókkal van a bajom, hanem hogy olyan rossz nézni, hogy mennyi pénz elmegy ilyen dolgokra, mikor jobb helye is lenne. lehet, hogy csak el kell fogadnom, hogy egy esküvővel pénzköltés is jár.

A válaszokat, ötleteket köszönöm, így fogjuk csinálni!

2014. febr. 13. 17:26
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nézz körül a neten, vannak ötletek, képek

menj el egy hobbyboltba, ott be tudsz mindent szerezni

2014. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy vagy semmin ne spóroljunk, vagy mindenen. Ha szűkösek a keretek, nyilván azon spórol az ember, amit kevésbé érez fontosnak.
2014. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez így van. A kereteink amúgy annyira nem vészesen szűkösek, egyszerűen csak úgy gondolom, hogy inkább a közös életkezdéshez tegyük hozzá azt a pénzt. Az esküvőnk is egyébként ennek megfelelően kicsi és meghitt lesz, egy vacsorával utána. Nekem még ezt is nehéz megemésztenem, pedig a vacsorát leendő apósom vállalta, hogy fizeti. Én nem szeretném, ha a család sok pénzt költene az esküvőnkre/nászajándékra, lehet, hogy ez fura, mert bár nem azt mondom, hogy de felvet a pénz mindenkit, de azért van miből adniuk és szívesen is adják, csak nekem probléma elfogadni egy olyan dologra, aminél hasznosabbra is költhetnék.
2014. febr. 13. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Hozz létre a Facebookon egy eseményt, és arra hívd meg őket.
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Majd biztos a nagyi csatlakozik a fészbúk eseményhez:))))


Mi magunk csináltk a meghívónkat. Szerintem nagyon szép lett, egyedi is. És jó buli együtt dolgozni.

2014. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!