Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tegyünk fel több díszt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyünk fel több díszt, vagy nem annyira fontos, hogy mennyire van kidíszítve a lagzi helyszíne?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csináljunk. Az étteremben, ahol a lagzi lesz van egy alapvető díszítés. Ezenfelül az étterem dolgozói felrakják a székszoknyákat (sajnos ezt muszáj volt bérelnünk, mert félő, hogy a székek kiszabnák a harisnyákat, illetve megterítenek, de többet ők nem vállalnak. Négykor lesz az esküvő, és kettő után lehetne menni díszíteni. Így mi nem tudnánk menni, ezért dekorost kellene fogadnunk. Kértem árajánlatokat, de nagyon horribilis összeget mondtak. Így arra gondoltunk, hogy nem díszítenénk jobban a termet. Egy főasztaldísz lesz, illetve majd a koszorúslányok csokrait felrakjuk az asztalokra vázákba, és ennyi lenne. Ennyi elég? Engem mint vendég nem zavarna, ha nincs agyon díszítve az étterem, de nem tudom, hogy másoknak ez mennyire fontos, mert ahogy nézegettem képeket, meg olvasgattam pár honlapot, eléggé feldíszítik a termeket lakodalomra (asztali futó, asztalai díszek, lufik, fali díszek és még sorolhatnám hosszan).
2012. máj. 11. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Most döntsünk mi helyetted? -.-
2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak az utóbbi időben lett olyan marhára cukimukidivatos.

Persze, szép, meg minden...de mit ér a sok-sok dísz, ha a kaja ehetetlen, a zene pocsék. Na meg amúgy is pár feles után már senki nem figyeli a díszeket.

Ha nincs rá lehetőség, akkor ezen ne búsulj. Nem ettől lesz örök életű a házasságod. Bátyáméknak sem volt nagy díszítés, mert csórók vagyunk. :D

2012. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne felejtsétek el, hogy néha a kevesebb több!
2012. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek megfelel így akkor ne izgulj ezen.

Bár én voltam olyan esküvőn ahol az étterem olyan nyomasztó volt hogy ott elbírt volna néhány lufit vagy virágot.

2012. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz képet linkelni arról, hogy milyen az az alapvető díszítés?
2012. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is kívánci lennék arra az alapvető díszítésre. Azért jócskán függ egy étterem színvonalától, hogy mit is nevezünk alap díszítésnek. :)

Amire én gondolni tudok, az csupán néhány lufi. Ezek még is kicsit feldobhatják a helyet, esetleg pár szál virág itt ott. Komolyabb díszítés nekem sem hiányozna lagziból. Egy nagy üres, fehér aulában is elég ennyi szerintem.


Ezért viszont semmiképpen se hívjatok külön embert, annyira fölösleges szerintem. Ha adtok egy kis jattot valamelyik pincérnek és a kezébe nyomtok pár lufit, szerintem ő is megteszi azt, hogy elhelyezi pár helyre, de esetleg egy barátnő/rokon is beugorhatna feltenni azt a pár dolgot.

2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne tőlünk várj választ, hanem nektek kellene eldönteni, hogy mit szeretnétek, mi az ami nektek tetszik!

Mi is étteremben fogjuk tartani, de nem az alapján döntünk, hogy kinek mi fog tetszeni, hanem NEKÜNK mi tetszik!!!!!!

2012. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem beszélj a virágossal,aki a főasztaldíszt csinálja,hogy ő is nézze meg a termet,és esetleg elszaladhatna kirakni a főasztaldíszt,meg még virágot ide oda ha kell.Egy virágosnak kreatívnak is kell lennie,szóval..meg kellene hogy tudja csinálni.

2012. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Snapette ***** válasza:

Másodiknál a pont. Szerintem ami fontos egy lagziban, ha a vendégek szemszögét tekintjük, hogy a kaja finom legyen és a zene jó legyen. Hidd el, ha ez a kettő pocsék, akkor akármilyen szépen van feldíszítve a terem úgyis az marad meg mindenkiben, hogy szar buli volt, ha ezek viszont jók, akkor a csoda sem nézi, hogy hol milyen masni van.


Nálunk sem volt díszítés azon kívül, amit mondtál, hogy lenne nálatok, és évek múlva is mondták az emberek, hogy milyen nagyszerű buli volt, milyen jól érezték magukat.

2012. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!