Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokor, próbafriz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokor, próbafrizura illetve az esküvői frizura mennyibe került Nektek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Menyasokor 8000 volt (teljesen ledöbbentem drágábbra számítottam, nem húztak le...bár az összes virágért 50e felett fizettem)

Fodrász 12e ft ot fizettem összesen : kiszállás(20 km-t jött), próba-, menyasszonyi frizura, plusz anyukám beszárítása

2014. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

A próba és a végleges frizura is 6-6000ft.

A csokrot ajándékba kaptam, így azt nem tudom.

2014. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha a csokrot menyasszonyi csokornak kéritek, akkor elég sokba, ha csak simán kéri a párod, hogy mondjuk jövő szombaton du.4-re kell egy csokor x virággal és y díszekkel, akkor spórol pár ezret.

Nem volt próba frizurám, az esküvőre 4000,- volt 7 évvel ezelőtt. Gondolom, ha nem esküvőinek kérem, csak simán (mint a csokrot) akkor -1000,- lett volna :) NEM vagyok sóher, meg semmi ilyesmi, csak a szolgáltatók tolla vastagon fog, ha elmondod: esküvőre kell. :)

2014. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem 12000 volt a csokor, a fodrász pedig ismerős volt.
2014. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Miért is nem hasznos a válaszom?
2014. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Én senkit nem pontoztam le!!!

Nekünk csak polgári esküvőnk lesz, pont az anyagiak miatt döntöttünk úgy, hogy mégsem lesz lagzi. De olvastam olyan csokrokról, amik 25 ezer ft-ba kerültek. És kicsit megijedtem...

2014. febr. 23. 10:19
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Nézd, kedves 3!

A válaszod haszontalan volt, en azert pontoztalak le. Ha bemegy a virág boltba a kedves vásárló es azt mondja, hogy szombat négyre ker egy csokrot fehér rozsabol az egy szep csokor lesz, de nem menyasszonyi. A menyasszonyi csokorba ugyanis csak es kizárólag azonos színű, tehet meg árnyalatban sem eltérő hibátlan virágokat fognak tenni. Ehhez, ha pl 9 szalbol akar csokrot kötni, nem 9 szálat kell rendelni, hanem minimum a dupláját ahhoz, hogy valoban azonos szint, méretet es formát találjon, amiből menyasszonyi csokor lesz. Virág ölt mellett dolgoztam, nem egyszer fordult elő, hogy a vőlegény kiborult, amikor megkapta az általa rendelt csokrot. Gyonyoru volt, hibátlan, pont olyan, amilyennek kérte: csak épp nem bírta ki a tobb órás vizet lényeget, csak épp nem azonos méretű viragokbol állt, nem pont ugyanaz a szín volt mind. Ha valakinek nincs pénze menyasszonyi csokorra, ne vegyen, jött essen sima csokrot, de ne játssza utana a sértődöttet, amiért azt kapta, amit rendelt.

2014. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ja, szóval aki nem akar kidobni tízezreket egy csokorra, az ne is házasodjon?? A szomszédom virágbolt tulajdonos, ott is dolgozik.. biztosan hazudott, amikor azt mondta, hogy nagyobb hasznot tesz rá, ha tudja, hogy esküvőre lesz... :)
2014. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Azonos szìnű? Nyàron voltam egy nem èppen kis költsègvetèsű esküvőn, ahol kb 2 szàl sem volt egyforma szìnű, ès elmondhatatlanul gyönyörű volt, nem gondolnàm, hogy azèrt, mert ezen spòroltak.
2014. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

"Ja, szóval aki nem akar kidobni tízezreket egy csokorra, az ne is házasodjon?? "

Ezt hol olvastad?


"A szomszédom virágbolt tulajdonos, ott is dolgozik.. biztosan hazudott, amikor azt mondta, hogy nagyobb hasznot tesz rá, ha tudja, hogy esküvőre lesz... :)"

Az, hogy a szomszédod igy csinálja, az ot minősíti :)



" Azonos szìnű? Nyàron voltam egy nem èppen kis költsègvetèsű esküvőn, ahol kb 2 szàl sem volt egyforma szìnű, ès elmondhatatlanul gyönyörű volt, nem gondolnàm, hogy azèrt, mert ezen spòroltak."

Nyilván nem X színű csokrot kertek, hanem vegyeset.

2014. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!