Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a ruha előnyös lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha előnyös lenne egy alacsony, vékony nőnek?

Figyelt kérdés

156 centi, 40 kiló vagyok és ezt a ruhát néztem ki, de fogalmam sincs, hogy előnyös lenne-e, vagy csak még jobban összenyomna.

[link]


[link]


[link]


Esetleg 10+ centis magassarkúval?


2014. febr. 24. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... mondjuk én amondója vagyok hogy az alacsonyabbak inkább a nekik megfelelő és jobban álló ruhát vegyék fel. De ki tudod figurázni ennél a ruhánál is egy magassarkúval. :)
2014. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Gyönyörű ez a ruha :). Mivel vékony vagy, szerintem jól is állna. Magassarkú amúgy is kell, de olyan, amiben szépen tudsz járni.
2014. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez a ruha tökéletes lehet egy alacsony menyasszonynak, főleg ha nem teljesen "kislányos" az alakod :) Nincs terebélyes abroncs vagy középen elvágva, ami összenyomhatna, az uszály csak jót tesz, szóval szerintem előnyös abszolút :)
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, semmi olyat nem látok benne ami előnytelen lenne a magasságod miatt.
2014. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem elönyös lenne a ruha Neked, de az utolsó képen nem ugyanaz a ruha van, mint az 1.
2014. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ugyanaz, csak van rajta egy ilyen plusz nyaki rész.
2014. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
50%
Nagyon szép a ruha viszont nem biztos hogy jó választás lenne szerintem!Én 155 cm és 42kg vagyok szóval hasonló kaliber mint te!Mikor én mentem férjhez nekem kölcsönzött ruhám volt!A ruhakölcsönzős hölgy azt mondta hogy az alacsonyabb nőknek inkább a 2 részes A vonalú ruha az előnyös mert az adja ki jobban a formát és nem nyom össze és nem fogok alacsonyabbnak látszódni tőle!! Magasabb nőknek ajánlott az ilyen fazon mint amit te szeretnél! De javaslom hogy menj el egy kölcsönzőbe ott értenek hozzá hogy kihez milyen ruha illik és szívesen segítenek neked! Ajánlott elvinni a már kiválasztott cipőt is mert úgy látszik igazán hogy hogy áll jól a ruha! Pénzedbe nem fog kerülni!Felpróbálhatsz amennyit szeretnél és ha nem akarsz kölcsönözni megmondod hogy még nem tudod pontosan hogy melyik tetszik és még átgondolod! De legalább már tudni fogod mi áll jól és tudsz olyat venni!
2014. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ötlet megvenni előre a cipőt.

Teljesen eltérő lehet ruhánként a cipő stílusa, a színről nem is beszélve!

Nem mindegy, hogy ekrü vagy hófehér a ruha.

2014. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Határozottan nem!


A ruha gyönyörű, az ízlésed kiváló, de az alkatod nem megfelelő hozzá, még 10 cm-s sarokkal sem. Ezt el kell tudni fogadni. Ez a ruha csakis egy magas-vékony nőn áll jól, kifjezetten az is, mert a csak-derék rész kidolgozása akkor mutat szépen, ha "hosszan futhat a tekintet rajta", értsd: egy magas nőnek hosszú ez a vonal, egy alacsonynak rövid.


Keress egy olyan ruhát, amelynek nincs hosszú uszálya (az nyom le optikailag egy alacsony nőt). Ne legyen nagyon habos az alsó rész, mert akkor úgy fogsz kinézni, mint egy túlméretezett habcsók - már bocs. :)


Javaslom, hogy keress egy olyan szalont, ahol kifejezetten a te törékeny, manócska :) alkatodra (ami egyébként nagyon szép és megkapó is tud lenni!) kreálnak vagy találnak ruhát. Ne legyen nagyon hosszú fátylad, mert az is "belenyom" a földbe, akárcsak a nagyon hosszú és kiengedett haj.

2014. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Bocs: nyak-derék rész
2014. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!