Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik ez a ruha esküvőre?

Figyelt kérdés
Májusban lesz az esküvőnk, nekem ez lesz a második házasságom, 40 éves vagyok, két gyermek édesanyja. Úgy gondoltam, elegáns alkalmi ruhát vennék fel és ez nagyon tetszik annak ellenére, hogy fekete. Mi a véleményetek?
2014. márc. 3. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A saját esküvődön feketében? Végülis, ha a párodat nem zavarja. Én inkább mást választanék.
2014. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. márc. 3. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Mivel már nem vagy tini és gyerekeid is vannak, ez nagyon szép lenne. Főleg, hogy nem teljesen fekete.
2014. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Egy temetésre hamarabb felvenném mivel szolid, egyszerű és elegáns. Attól mert van gyereked és voltál már házas, a ruhád ne ezt tükrözze.
2014. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne, feketét ne!
2014. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A feketével nincs bajom, meg ez a ruha is szép, de valahogy nem tűnik elég alkalminak, főleg esküvőre. Inkább olyan "business ruha".
2014. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Csinosnak csinos egy bulira, étterembe, na de a saját esküvődre, ráadásul fekete? Nem vagyok beszűkült vagy maradi, sőt a fekete a kedvenc színem, de esküvőre túlzásnak tartom.


Valami hasonló, pasztellszínű vagy színes kiegészítős ruhában gondolkodnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyukám örömanyaként választotta ezt átöltözős ruhának...mint menyasszony tuti nem valasztanám.

Viszont aműgy megérte az árát, jő minőségű ruhát kapott, de a mita nem hímzés mint tűnik

2014. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menyasszonyként nem. Ebben az esetben sem.

Választhatnál valami világosabb színt, pl. bézsest :)

2014. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!