Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lehet a hajamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a hajamba tiarát tenni (ha igen, akkor bármilyet)? Hátul felnyírt előrefelé hosszabbodik

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

teljesen rövidbe is lehet, sőt főleg abba szoktak..



amúgy nekem nem tetszik, de van akinek kifejezetten jól áll



ez kivétel:ezek, de ezek nem klasszikus tiarák:

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehetni mindent lehet, bár szerintem a tiarák 99%-ka nevetségesen áll mindenkinek.
2014. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a tiara egy hosszú hajba ill. szép nagy kontyba való.Rövid, vagy felnyírt hajba nem.
2014. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Csak hosszú hajban szép a tiara, rövid hajban nem.
2014. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szép tud lenni rövid hajba is

nézd meg ezt a pár képet:

[link]


[link]

2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj sem a tiarával, sem a rövid hajjal és a kettővel együtt sem. Csak ízlésesen kell csinálni,a ami a fent linkelt képek kb. egyikén sem valósult meg - Dianáé meg 20 éve biztos jól mutatott, de amnapság azért nem a legjobb példa. (meg Magyarországon egyébként sem jellemző az ízlés e téren, mert aki tiarát vesz, az egy 300 ft-os kínai műanyagra gondol...)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az én hajam ilyen csak hátul kicsit rövidebb: [link]


[link]


a tiarám meg ilyesmi lenne: [link]

2014. márc. 6. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Kínai strasszköves műanyagtiara :( neee.


Figyelj, ha tiarát akarsz, egy valamire figyelj oda... legyen már igényes, ne az első 100 ft-os boltból való. Pl. a Westerleigh termékek ilyen téren egész normális kinézetűek és megfizethetőek is. De az ilyen 1-2.000 ft-os, kocka műanyagkövekkel kirakott sz*roknak a világon semmi értelmük nincs, mert egyszerűen röhejesek. Marhára nem elegáns vagy szép.

2014. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!