Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúra lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YCE kérdése:

Legénybúcsúra lány vagy lánybúcsúra fiú, szerintetek belefér?

Figyelt kérdés
A téma adott. Elhívtak egy lánybúcsúra miközben fiú vagyok. Sok lány hőzöngött, h ez nem szokás, de úgy látom megoszlanak a vélemények arról, h a lánybúcsú név azt jelenti vajon, h csak lányok mehetnek rá, vagy azt, h a leendő feleség lányos éveit búcsúztatjuk. Kit mi zavarna egy ilyen szituációban? A kérdés érdekelne fordított helyzetben is amikor egy legénybúcsúra hívnak el lány barátnőt. A végén érdekelne a statisztika, h hányan ellenzik az ilyen koedukált legény/lánybúcsút és hányan támogatják! :)

2014. márc. 15. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez az egésznek a részletes kimenetele :D
2014. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az én véleményem egyértelműen az, hogy lánybúcsúba csak lányok, legénybúcsúra csak fiúk legyenek a meghivottak. Ha már koedukált a csapat, akkor szerintem bármilyen jó barát is az ellenkező nemű, akkor is kevésbé felszabadult a csapat.
2014. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha meleg az illető


Aműgy ne legyen más nemű..


Egyrészt nem szokás;)

( ami nem érv:))


Masrészt a lanybúcsú az nagyon csajos este, csajos feladatokkal, csajos témával, a menyasszony és a vőlegény kivesézeséve, és a mar házasaok tanácsosztasávaal, és az esetek többségében sok piáal..

Ha fiúk is vannak akkro az már csak egy buli, és nem leánybúcsú..

Tehát pl én nem kaptam nagyon pikáns ajándékokat, de azért egy szexi bugyt igen, nem mutogattam volna körbe, ha srác is van ott..sok röhögés köepette.


Legénybűcsú..

Hasonló pepitában..nagyon pasis nagyon pasis témákkal.. Szerintem egy lány nemmis érezné jól magát egy ilyen eseményen, nem tudok róla nyilatkozni pontosan mi történik;-) hisz ki tudja mibe nem avattak be...

De lány nem való, főleg ha senkihez nemntartoupzik azért nem... Ha pedig igen,majkor az az illető enm mond rosszat tuti a nőkről, és istt tuti a nehezebb időszakokat is kivesézik amíg bem ittak hozzá túl sokat;)

2014. márc. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem erre nincs törvény,hogy csak lány lehet lánybúcsún sem fordítva...de én személy szerint nem örülnék neki,ha a leendő férjem legénybúcsúján nők is lennének...Mondjuk volt olyan lány ismerősöm,akinek a lánybúcsúján rajta kívűl csak egy lány volt,a többi mind pasi,de szerintem ez már extrém eset! :D
2014. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, szerintem nincs probléma azzal, hogy egy fiú barát is legyen a leánybúcsún... Már ha nem zavarja, hogy csajoskodnak. :)
2014. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azonos neműek legyenek egy búcsún, úgy gondolom.
2014. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Más a szituáció, más a hangnem, más a hangulat csak fiúk között, mint ha ott lenne (akárcsak) egy lány. Fordítva is igaz. Házasság után már nem sok ilyen szitu lesz, használja ki a pár. Fölösleges elpazarolni egy ilyen lehetőséget.
2014. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Általában, hagyományosan csak azonos neműek szoktak lenni, de én azt mondom, hogy mindenki maga dönti el, hogy kikkel akar egy ilyen "búcsúbulit" tartani. Ha például valaki tartani akar lánybúcsút és inkább fiú barátai vannak és csak egy-két lány, akkor miért csődítsen össze helyettük egy csomó olyan lányt, akiket nem is igazán kedvel, csak azért, hogy hagyományos lánybúcsúja legyen?
2014. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Az én lánybúcsúm két hét múlva lesz, és csak fiúk lesznek, mivel kizárólag fiú barátaim vannak, rühellem a nőket. :)
2014. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"Házasság után már nem sok ilyen szitu lesz" - ez érdekelne ez a feltevés. Kifejtenéd bővebben, h szerinted miért nem lesz? :)
2014. márc. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!