Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságba belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságba belefér szerintetek az együttalvás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Neem...

A fiú próbálkozna és akkor az már nem barátság lenne

2013. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyi fér bele, amennyit beletesznek. A barátság lényege pont ez. Van egy bizonyos szintű intimitás, de másféle elközelezettségekkel jár, mint egy párkapcsolat.
2013. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sajtoreferens ***** válasza:
65%
Csak ha a lány leszopja a fiút, mert akkor a fiú nyugodt lesz és nem fog próbálkozni és megmenekül a barátságuk.
2013. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a barátságba nem. Én együtt aludtam egyszer az egyik fiú barátommal és hát szex lett belőle... utána már nem is működött úgy a barátság.
2013. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem meg ha lesz egy barátod és meg mondod neki hogy most hétvégén a legjobb barátodnál fogol aludni aki nem lány hanem pasas szerintem nézne egyet. :D De ki tudja am...Ez a mai világ.
2013. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettol fugg, osztalykirandulason vagy ha csak elmentek egy masik varosba egy par napra es ugy a legegyszerubb, hogy egyutt aludtok szerintem nincs belole baj. Viszont otthol egymasnak az mar szerintem tullep a baratsagon...
2013. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

igen.. is-is..

de ez egyik félbe úgyis felébrednek a hormonok.

2013. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Belehát.
2013. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2#-essel értek egyet, amit megbeszéltek, ami jó nektek, az fér bele :)
2013. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!