Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Túl sok lenne? Barack-fehér-ar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok lenne? Barack-fehér-arany dekort szeretnék az esküvőmre és ehhez barack színű koszorúslány ruhákat.

Figyelt kérdés
Nagyon egybe olvadna? Milyen színnel kombináljak még? Mit javasoltok? Esetleg képeket küldjetek!

2014. márc. 18. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szép lesz, ha az arányok megfelelőek. Pl: sok fehér, barack mértékkel, és arannyal kiemelni néhány részletet.
2014. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. márc. 18. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az arany és/vagy fehér mellett halványzöld vagy halványkék csíkot vagy sávot is kombinálhatsz az egészbe; vagy ha szereted ezt a színt, akkor egy vékony sáv vagy csík mélybarnát. Ez azonban csak akkor szép, ha nagyon világos a háttér, sok és nagy ablak van, a koszorúslányok között sok a barna, vagy fekete hajú, nem fehér, inkább sárgásabb bőrrel.

A mélybarna mélyíti a színeket, de erősebben harmonizál a barackkal és a fehérrel meg az arannyal, mint a másik.


A világoszöld (almazöld) vagy világoskék pedig azért szép, mert erősíti a kontrasztot. Ez pedig jól passzol a világos bőrű-hajú-szemű koszorúslányokhoz és a sötétebb háttérhez, vagy egy olyan teremhez, ahol kevesebb a természetes fény.


Biztosan nagyon szép lesz!


És sok boldogságot kívánok nektek! :)

2014. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

fú, nekem nagyon tetszik, így elsőre elképzelve :)

fehér-barack, megbolondítva egy is arannyal :)

2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is szuperül hangzik!:)

Amúgy a fehér helyett az ekrü egy jobb és szebb választás lenne.:)

Szóval szerintem a dekor nagy része ekrü-barack legyen és belecsempészhetitek az aranyat is, ezzel egy nagyon elegáns hatást kölcsönöztök a dekorációnak.

Persze ez a dekor, akkor szép, ha maga a hely is elegáns.

2014. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az ölteteket! A koszorús lányok, mind a 4en sötétbarna hajúak és világos bőrűek, úgyhogy remélhetőleg passzolni fog hozzájuk a barack szín :) Ha minden jól megy, akkor egy fehér rendezvénysátorban lesz a fogadás. Romantikus, vintage hangulatot gondoltam teremteni. Az ekrü jó ötlet!
2014. márc. 18. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg szuperül fog mutatni.:)

Sok boldogsàgot kívànok!:)

2014. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös voltam. Amúgy nekünk is ekrü-barack lesz a dekorunk.:) Csak mi egy kis korallal fogjuk feldobni.
2014. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne túl sok, szerintem remekül fog mutatni.


Én még egyéb natúr, pasztell színeken gondolkodnék max. Manapság nagy divat pl. a menta, világoskék és a barack együtt:

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!