Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párom hatéves kislánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom hatéves kislánya lesz az egyik koszorúslány az esküvőnkön, akkor illik meghívni a párom volt feleségét (a kislány anyukáját) is?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk rosszban az exfeleséggel, sőt. Szoktunk néha találkozni is, jó a kapcsolatunk, amolyan jó ismerősi, haveri viszony. Neki is van valakije már több éve.


Csak hát azért elég furcsa lenne a párom családjának, meg gondolom az exnek is.

És megbántani sem szeretném, lehet hogy ha nem is mutatja, azért rosszul esne neki végigülni a volt férje esküvőjét. Viszont ha nem hívjuk meg, lehet hogy amiatt haragudna meg ránk.

Ti mit tennétek?



2014. febr. 13. 15:19
1 2 3
 1/21 Firestorm ***** válasza:
100%
Én meghívnám őt is és a párját is.Kétlem,hogy emiatt kellemetlen lenne neki,hiszen nem egyedül menne :)
2014. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Meghívnám, és ha jóban vagytok, akkor meg tudjátok beszélni, hogy ha neki ez bármiért kellemetlen lenne, akkor nyilván nem haragudnátok meg, ha mégsem menne el.
2014. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Meghívod és majd eldönti ő, mennyire lenne neki ez kellemetlen.
2014. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Illik meghívni. Ha jó ismerősi a viszony, akkor mindenképpen illene, ha meg kell a 6 éves kislány, akkor bunkóság lenne nem meghívni. A 6 éves még kicsi, semmi keresnivalója egyedül egy esküvőn, még akkor sem, ha az apja a vőlegény. Nem lesz alkalmatok minden percben figyelni rá.

Őszintén szólva ha az én lányom lenne, el sem engedném, csak ha én is ott vagyok.


Legfeljebb ha annyira kellemetlen neki, nem megy el...

Természetesen az új párját is illik meghívni, úgyhogy nem lesz ebből probléma.

2014. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen jó viszonyban vagytok (ami ritka, próbáljátok megőrizni a helyzetet :) ) és láthatóan túltette magát a váláson, akkor megemlíthetitek nekik, hogy szívesen látjátok őket is az esküvőn, ha szeretnének eljönni (és ha nem találják kellemetlennek a helyzetet). Illetve persze ha ti is szívesen látnátok őket. Beszéld meg a vőlegényeddel, hogy ő mit gondol a dologról.

Egyébként szerintem nem hiszem hogy megsértődne, lehet amúgy se számít arra, hogy meghívjátok őket.

2014. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. :)

Igazából nem foglamaztam meg elég pontosan a kérdést. Mi is úgy gondoltuk, hogy meghívjuk őt is, és a párját is. Csak azon aggódom, hogy magával a meghívással nem sértem-e meg esetleg.

2014. febr. 13. 15:28
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem, ez bizarr. Nem kicsit...
2014. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó a kapcsolat meghívnàm , màr csak azèrt iy mert ha az õ rèszèrõl nèzem nekem nagyon nagy èlmèny lenne làtnom a lànyom koszorús lànykènt, csillogó szemmel, es ha tèged nem zavar akkor mièrt foszanàd meg. Persze leher neki bizarr es nem megy el, de szerintem a lehetõsèg felajànlàsàval nincs semmi gond.
2014. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha jó a kapcsolat, illik meghívni, szerintem. Nem hiszem, hogy ezen megsértődne. Maximum ha úgy érzi ő, vagy a párja, hogy nem szeretnének menni, nem mennek.
2014. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Már csak azért is illik meghívni, mert egy 6 éves kislány mit csinál végig egyedül? Ti nem fogtuk tudni a felfordulásban figyelni rá és foglalkozni vele. Nyilván a nagyszülők tudnak segíteni, de neki is jobb szerintem, ha ott van az anyukája.

Másrészt meg az anyuka gondolom szeretné látni a kislányát koszorúslányként, ez neki is "esemény" kicsit.

2014. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!