Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugye szerintetek sem baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek sem baj, hogy 23 évesen megyek férjhez, egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 16 évesen jöttem össze, és már akkor eldöntöttem,hogy azt szeretném,hogy ő legyen a férjem! Már akkor vele képzeltem el az életem! :) Most 22 éves vagyok, ő pedig 26. Én még egyetemi hallgató vagyok, tanítónéni leszek, neki pedig állandó munkahelye van, és a családjaink is sokat segítenének anyagilag a lagziban :) Nem rég kérte meg a kezem, és jövőre szeretnénk lagzit! úgy érzem egy álmom vált valóra,hogy 6 év után megkérte a kezem!!! :) Az egyik ismerősöm azt mondta,hogy szerinte még túl korai lenne férjhez menni, először fejezzem be az egyetemet. Én erről nem így vélekedek, megvan a biztos hátterünk, és szeretnék megbizonyosodni róla,hogy másoknak is az a véleménye erről,mint nekem :) Szerintetek?

2014. márc. 19. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
67%
Feltetted ezt a kérdést, tehát valószínű nem vagy túl biztos a dolgodban.Ha az lennél, akkor magasról tennél arra, mit gondolnak mások. Amúgy szerintem nem gáz, 6 év alatt azért ki lehet ismerni egymást.
2014. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az egyetemhez nem sok köze van ennek. Nem hiszem, hogy bármiben akadálya lenne. Talán az ismerősöd arra gondolt, hogy nagyon fiatal vagy és nem sokat tapasztaltál még az életből. De ha érzed, hogy ő az igazi, akkor szerintem nem kell várni, inkább örülni :)
2014. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
68%
Ha valóban biztos volnál abban, hogy ezt akarod, ki sem írtad volna a kérdést...
2014. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben leszarnám ki mit gondol, mert ha mások életéről van szó mindenki nagyon okos, bezzeg a sajátját nem tudja rendbe tenni. Nem korai az!
2014. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 CsBZs ***** válasza:
22%
Szerintem nem fugg ossze a ketto h egyetem es hazassag. Miert lenne az gond. Sot meg jot is tehet. Akinek sinen van az elete az biztos jobban is tud teljesiteni, nem vonja el a figyelmet semmi negativ dolog. Egyebkent en is 22 evesen mentem ferjhez es szultem is. Nem ertem miert lenne ez baj. Szerintem az nem normalis h valaki 40 evesen szul meg hazasodik. Nem tudom miert ez lett olyan nagyon elfogadott.
2014. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
49%

Abszolúte semmi közünk ahhoz, hogy hogyan éled az életed és milyen döntéseket hozol. Tapsikolni biztosan nem fogunk örömünkben, mert annyira nem számít.

De ha vadidegenek megerősítése szükséges, akkor valami biztosan nincs rendben.

Egyébként én nem azért nem mennék bele ilyen idősen egy házasságba, mert még egyetemre járok, hanem azért, mert 22-23 évesen fogalmam sincs arról, mit akarok az élettől. Persze, én is azt hittem, hogy azzal fogom leélni az életemet, akivel 16 évesen együtt voltam (sokáig), azóta eltelt azonban jó néhány év, volt közben néhány párkapcsolat is, és nagyon, nagyon örülök annak, hogy nem maradtam azzal az emberrel.

2014. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
47%

- biztos anyagi háttér, az meg hogya a csudában, ha nem dolgozol és még tanulsz?

- vagy a párodra gondolsz, hogy ö dolgozik, a te rád esö részt meg majd a szüleid adják?

- sokat segitenének a családok a lagziban..aha...


szerintem, ha a ti lakodalmatok lesz, akkor nektek kellene mindent fizetni és nem a szülöknek támogatni. (itt ezért meg leszek kövezve, mert sokan igy házasodnak, hogy a szülök kipengetik felesbe az egy milliot..utána meg a fi-atalok 2 év mulva elválnak.. illetve a vendégekre számitanak, hogy elég pénzt dobnak össze :D)

16 éves gyerekként ismertétek meg egymást...sokat fogtok még változni, én nem mennék hozzá az elsö tini szerelmemhez..

elöbb érdemes lenni lediplomázni, munkát találni, utána jöhetne az esküvö, lakodalom..

de gondolom neked ez igy kényelmesebb, hogy majd a párod eltart, meg a szüleid...

2014. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
49%
Nem gyereket szülni tervezel egyetem alatt, hanem csak házasságot. Nem kell ezt annyira túlspilázni. PErsze, ha szeretitek egymást és mindketten akarjátok, akkor házasodjatok össze. Sok boldogságot! :)
2014. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 CsBZs ***** válasza:
37%
En nem ertek azzal egyet h nekik kell fizetni. Ez valahol ugy szokas h a szulok felesbe alljak. Nem ertem miert gond h ha tudnak segitenek. Nyilvan aki ebbe bele kot az csupan irigysegbol.
2014. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
41%
Mintha csak magamról olvasnék, én is 16 évesen jöttem össze a férjemmel, igaz kisebb megszakítások voltak a kapcsolatunkban, de már több éve töretlen a kapcsolatunk. :) Én 22 évesen mentem hozzá, igaz diploma után, és azóta sem bántam meg, egy percre sem. Mamár saját házunk van, és a közel jövőben kisbabát tervezünk. Ne foglalkozz mások véleményével, a te ezt szeretnéd, erre vágysz, akkor menj hozzá.:)Sok-sok boldog házas éveket.:) 24/N
2014. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!