Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar rajtam túltenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rajtam túltenni?

Figyelt kérdés

Idén nyàron lesz az esküvőnk és a húgom lesz a tanúm. Egyfolytàban feltűnő ruhàkat nézeget magànak a nagy napomra (pl. szexi csipke piros maxi ruhàt). Ha jól tudom pirosat nem is illik felvenni esküvőre vendégként. Tudom,hogy csak csinos szeretne lenni,de ez màr nekem kicsit túlzàs amit csinàl. Anyuék is beszóltak neki,hogy ne akarjon màr csinosabb lenni,mint a menyasszony,de ez szerintem Őt nem izgatja. Egyébként boldog pàrkapcsolata van,szóval még azt sem lehet momdani,hogy ismerkedni szeretne az esküvőmön.

Mit gondoltok? Miért csinàlja ezt?


2014. márc. 20. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
feltűnő szeretne lenni gondolom. de szerintem ne foglalkozz vele, ne idegesítsen :) úgyis mindenki rád lesz kíváncsi ;)
2014. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem rajtad akar túltenni, csak csinos akar lenni, és ilyen ruhákat ritkán van alkalom felvenni.
2014. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se akar túltenni rajtad, csak szerintem örül, hogy ő lesz a tanú, és csinosan szeretne kiállni a násznép elé. Ennyi azért neki is jár.


Inkább örülj neki, hogy büszke lehetsz rá, és mindketten gyönyörűek lesztek a fotókon. Téged fog ünnepelni mindenki.

2014. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Nem zavar ha csinos csupàn azért tettem fel a kérdést,mert érdekeltek a vélemények arról,hogy amúgy mennyire illik vagy nem egy ilyen piros ruhàt felvenni.:)

2014. márc. 20. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Pirosat miert ne lehetne?

Feheret nem illik, az a te jogod :)

2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]



4. Választhatok harsány árnyalatú ruhát?


"Ez ellen nincs egyetlen érvünk sem. Nyugodtan válassz élénk sárga, sziporkázó ruhát, de csak egy feltétellel: nem szabad túlöltöznöd a menyasszonyt. Ez az ő nagy napja, nem az a cél, hogy rád figyeljen mindenki. Ezért a rikító színek közül is kerüld a pirosat, ami ráadásul az új asszony színe is."

2014. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Az én esküvőmön nem egy nő volt piros ruhában, nincs ezzel gond. Én a piros tilalomról még nem hallottam, csak a fekete és fehérről.
2014. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez a színválasztás nem értem miért idegesít. A menyasszonyon a ruha tekintetében úgysem tesz túl senki mindegy mit vesz fel. Inkább örülj férjhez mész ne ilyen hülyeségen rágódj.
2014. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az unokatesóm esküvőjén fekete nadrágban és piros felsőben voltam. Senki nem akart kinézni.


Nekem meg most türkiz színű lesz a menyecskeruhám

2014. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én hugim is egy pink, kihívó, nagyestélyiben volt a tanúm, én örültem, hogy egy olyan gyönyörű fiatal nőt mondhatok testvéremnek, mint ő! Biztos voltam benne, hogy nem akar engem lepipálni, csak szeretne ő is egy ilyen alakomhoz méltóan kiöltözni. (Nincs jelentősége, de ő is boldog párkapcsolatban él immár 7 éve, a férjem tanúja az ő vőlegénye volt. :)) Én nem is figyeltem a vendégek ruháját, örültem, hogy velünk ünnepelnek azon a napon!
2014. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!