Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, ha a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom az esküvő előtt 5 nappal azt mondja, hogy nem akar elvenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

...majd egy éjszakát átbeszélgetve arra a döntésre jutott, hogy a szüleim becsülete miatt elvesz, de ha arra kér, hogy 10 nap múlva költözzek el, azt én szó nélkül megtegyem?


Most mit csináljak? A családom szégyenben marad, ha nem fogadom el ezt az ajánlatot. És már minden meg van szervezve. De így mégis hogy lehet kimondani az igent?

A történethez hozzátartozik, hogy 1 éve nagyon összevesztünk. Én elköltöztem, ő könyörgött, hogy maradjak. Megkérte a kezem. Én elmentem, de annyira visszahúzott hozzá a szívem, hogy visszaköltöztem, és igent mondtam. Azóta ő valahogy másképp érez. Már nem tud küzdeni a kapcsolatunkért. Ha kisebb veszekedések vannak, akkor egyszerűen nem lehet vele megbeszélni. Már nem érdekli.

Én nagyon szeretem, és még mindig küzdök értünk!


Most mit tegyek?


2013. szept. 17. 06:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele semmiképpen. Kényszerből ne vegyen el senki, ezt te sem akarhatod. A szülőkkel takarózni, pedig csúnya dolog. Már miért maradnának szégyenben? És ha a férfi csak szimplán nem menne el az oltárhoz? Akkor nem is tudsz róla. Ami nem megy, nem kell erőltetni, főképp nem egy esküvőt. Azért vegyen el, mert szeret és melletted akar lenni mindig minden körülmények között. Ne másért.
2013. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
98%
Ha 10 nap múlva el kell költöznöd az nem lesz ciki a szüleidnek? Ráadásul még elvált nő is leszel,amit már most tudsz.Senkinek nem kell ez a színjáték.Inkább mondjátok le az esküvőt,mint,hogy így éld át ezt a napot.Miért kért meg,ha nem tudott megbocsátani?
2013. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem mennek bele ilyenbe. Lemondanám az esküvőt es kész. Ennyire nem lehetsz tarsfuggo....
2013. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
98%

BELE NE MENJ!


Ha ennyire érdekli a érzései és becsülete, álljon oda eléjük, és mondja meg, hogy nincs esküvő! Te pedig csak akkor menj hozzá, ha 100% biztos vagy benne, hogy vele akarsz lenni!


Én sajnos már egyszer fiatalon, meggondolatlanul házasodtam, és csak 2 év múlva sikerült elválnom, a tortúrát meg nem is részletezném...

2013. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
98%
Én nem mennék hozzá! Gondold meg, hogy mennyi hercehurcával jár egy válás. Ha már most ilyen gondok vannak, inkább most hagyd el. Itt a te életedről van szó, nem a szüleidéről. Hogy a meghívottak mit szólnak? minden csoda 3 napig tart. Ne küzdj olyanért aki már nem akar. Ami szétszakadt azt már nem lehet újjá varázsolni
2013. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
23%

Nem tud bízni benned, ami nem is csoda. Kikosarazod, majd visszakönyörgöd magad. Semmi biztosíték arra, hogy ez nem fordul elő később is.

Így ne kössetek házasságot, mert csak válás lesz a vége.

A szüleid nem maradnak szégyenben emiatt.

2013. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
96%
Így semmi értelme egybekelni, csak egy színjáték lenne az egész. Most még le lehet mondani, van ilyen, a szülők sem szeretnék, ha boldogtalan lennél. A házasság pedig már most halálra van ítélve, nehéz szívvel, de engedd el, később lesz majd olyan esküvőd, amit a vőlegény is igazán akar. Hogy éreznéd magad így a saját esküvődön? Hogy tudod, csak kényszerből mondja ki, hogy szeret, hogy veled akar lenni? Ne foszd meg magad attól, hogy rátalálj valakire, akinek az, hogy elvegyen, nem kín, hanem boldogság.
2013. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindenképpen mondd le az esküvőt! Ennyi büszkeség és önállóság lehetne benned! Ha tudom, hogy a párom elhagy az esküvő után, s ezt kerek-perec meg is mondja, biztosan nem kötném össze vele a életem, majd várom, mikor dob ki. Sokkal kellemetlenebb az, hogy házasság után pár nappal már külön utakon jár a pár, mintha inkább meggondolnák magukat még időben!! Kb. ez olyan, mintha szórakozásból elvenne valaki, vagy a buli kedvéért megbeszélnénk, hogy okés, de 5 nap és költözöm, majd beadjuk a válást...hát ha valakinek ez kell..
2013. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy egyáltalán minek tervezgettetek esküvőt.

Még most szállj ki, később jobban fog fájni.

2013. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
Így nem szabad összeházasodni, hiszen ő nem is szeret téged. Azonnal értesítsd a rokonságot, minél hamarabb tudják meg annál jobb és annál kevésbé ciki. Utolsó nap lenne a legkellemetlenebb. Inkább ez legyen, mint hogy hozzámész olyanhoz, aki nem szeret, nem becsül eléggé. Hidd el, megbánnád. Hiszen majd megtalálod azt, akivel minden tökéletes, és hát had legyen ő az első, aki majd oltárhoz vezet.
2013. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!