Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz, hogy az öcsém semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy az öcsém semmit nem akar adni nászajándékba?

Figyelt kérdés

Karácsonyra meg a névnapomra se vett semmit nekem, pedig én mindig szoktam rá gondolni.

Egyébként 22 éves, dolgozik, havi 70 ezret keres nettóban. Még a szüleimmel lakik, teljes mértékben ők tartják el, nem kell neki semmire költenie, néha elmegy a fizetéséből sörözni a haverokkal, a többit félreteszi. Nincs barátnője sem.


2014. jan. 5. 16:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy van vele hogy majd a szüleid adnak a nevében ajándékot így közös lesz.
2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
nálunk az a szokás, hogy a szülő és a testvér nem ajándékoz. Kivéve, ha ő a nász.
2014. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ő lesz a tanúm is, pedig a legjobb barátnőmet kértem fel. Erre küldött neki egy sms-t a telefonomról az én nevemben, és lemondta...
2014. jan. 5. 16:40
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

egy család egyben ad...

igaz az enyém adott, de ne vártam el, viszont mivel a tanúm is ő volt, úgy érezte,hogy adna...

névnapra szülinapra ő sem szokott, karácsonyra viszont mindig kitesz magáért(egyidős a tesóddal, és a keresete is annyi)

2014. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
A másodikra esküvőnkre a szülőktől külön élő testvér adott külön nászajándékot, a velük együtt élő nem. Úgy tudom, ez az általános szokás.
2014. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
és a barátnőd milyen barátnő h ezt elfogadta lemondásnak? ha én a barátnőmet kérem fel akkor ő lesz, nem a tesóm, miért engedsz neki?
2014. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Hát utána átjött a barátnőm, és rákérdezett az egészre, hogy akkor mi lesz. Erre a szüleim is elkezdték, hogy de azért a testvér az testvér, egy 18 éve tartó barátság meg kevesebb, az nem tarthat örökké. Erre ő mondta, hogy akkor lesz ő sima vendég is, nem akar vitát, neki mindegy...
2014. jan. 5. 16:43
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
És a barátnőd beérte egy sms beli lemondással? Nem beszéltetek utána? Az enyém tuti visszakérdezett volna és rájöttem volna rögtön hogy az öcskös volt és szétrúgtam volna a fenekét. Itt valami nagyon sántít.
2014. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
55%

Gáz. Önző ember - mert ennek nevelték a szüleid.


Egyszerű: ha nem ad neked semmit, te se adj neki semmit. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is.

2014. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Je Veux ***** válasza:
96%

Hogy lehet valaki ennyire nyámnyila?


De most komolyan... lemondta a nevedben, hogy felkérted a barátnődet és te a nászajándék hiányán vagy kiakadva? Ezekután hogy vagy képes tanúdként hívni őt? Megmondtam volna neki, hogy felejtse el, és felkérem újra a barátnőmet.


Eszem megáll..te meg a nászajándékon vagy kibukva..

2014. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!