Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aliexpress-ről rendelt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliexpress-ről rendelt valaki menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
mik a tapasytalaltok? egyszerre több mindent is rendelnék különböző eladóktól.

2014. ápr. 6. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Menyasszonyi ruhát nem, csak koktélruhát esküvőre. A lényeg , hogy olyan eladótól rendelj akinek minimum 97-8% az értékelése, akkor nem lehet baj.
2014. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ismerősöm rendelt menyasszonyi ruhát, minden rendben volt vele. :)
2014. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Az én ruhám is a netről van de nem erről az oldalról! :)

Ebayről szoktam sokat rendelni...

Az aliexpress-ről csak nem rég hallottam.

Majd ha rendeltél ird meg milyen oldal! :)

2014. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én igen, gyönyörű!!:) Nem bántam meg, azóta sincs szívem megválni tőle
2014. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mennyi idő alatt jött le?

egy hete rendeltem meg és nem volt semmi visszajelzés, hogy feltették.

írtam emailt,hogy mi a helyzet, és azt válaszolták, hogy 2 nap mulva felteszik.


augusztus 2. án van az eskuvő, vajon lejön még azelőtt, hogy tudjam varró nőhöz vinni, ha valami nem lesz jó...

2014. ápr. 24. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
oda szokták írni az áruhoz hogy mikor adják fel és mennyi idő a szállítás
2014. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy csak olyantól rendelj, akinél tudsz paypallel fizetni! Az biztosít egy adott értékhatárig és vissza tudod szerezni a pénzed, ha valami gáz van a ruhával. :)
2014. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mocskos egy emberek vannak ezen az oldalon.

Annál nagyobb örömöd/örömötök ne legyen az életben hogy a normális-segítőkész válaszolókat lepontozzátok. ;)


Kedves kérdező!Sikerült döntened?Hol vettél menyasszonyi ruhát?

2014. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is innét rendeltem a menyasszonyi ruhám ( [link] következőek a tapasztalataim:

1. a ruha nem úgy néz ki, mint a képen. A valóságban ezüstszínű flittereket varrtak a felsőrészen levő csipkére, amitől giccses és olcsó hatású. Erre a flitterre jönnek még kisméretű fehér és átlátszó gyöngyök.

2. a színe gyönyörű, én ekrü (ivory) színt rendeltem, és álomszép.

3. megadtam a méreteket, ami alapján egy rám tökéletesen passzoló ruhát készítettek, ami valóban nagyon jól áll

4. kell alá abroncs, amit a Jófogáson vettem hozzá, alapból nem tartozék

5. a kidolgozása hagy kívánnivalót maga után, sok helyen a csipke nincs levarrva, a gyöngyök mezei varrócérnáról lógnak le.. Emiatt, és a ronda flitterek eltávolítása miatt elvittem varrónőhöz, aki 3000 Ft-ért leszedi a flittert és levarrja a hanyagul odahányt csipkét.

Összességében azt gondolom, nem volt rossz üzlet, mert 38,000-ből megúszom a menyasszonyi ruhát a 200,000 Ft-os körúti bérléssel szemben. Ebben a 38-ben benne van a termék ára, szállítás, varrónő, abroncs is.

2014. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, lemaradt: kb. két és fél hónap alatt ért ide a ruha, szerencsére nem kellett rá ÁFÁ-t fizetni (az ugyaninnét rendelt menyecske ruhámra kellett!), mert ezt nájlonszatyorban küldték, nem rendes dobozban. Ügyfélszolgálat nulla volt, mert hiába chat-eltem, írtam, nem válaszoltak. Viszont itt van nyomon követés is, a kínai posta honlapján naprakészen meg tudod nézni, hogy merre tart a csomag. 2-3 hónap szerintem az átlagos kiszállítás, főleg ha a méretedre varrják a ruhát.
2014. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!