Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi időbe telik átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik átlagosan megszervezni egy közepes vendégszámú és költségvetésű esküvőt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
kb. 4 nap. ha jól csinálod. de lehet egy hét is. de ettől függetlenül akármilyen létszámú az eskűvő, szépen zsebbe kell nyúlni miatta... :(
2011. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagytok igényesek a részletekre, mennyire fontos számotokra mindenben az összhang, vagy akadnak-e olyan szolgáltatók, akikhez feltétlenül ragaszkodtok. Ha csak gyorsan túl akartok lenni rajta, akkor pár nap, ha minden részletre ügyeltek, akkor hetek-hónapok munkája, míg utánajártok mindennek, ha bizonyos szolgáltatókhoz ragaszkodtok, akkor viszont akár egy évvel hamarabb is neki kell állni, hogy őket biztos senki ne foglalja le a napotokra.


Minden az igényeiteken múlik, a határok elég tágak.

2011. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk fontos, hogy minden apró részlet a helyén legyen a nagy napon, n majd előtte egy héttel kelljen szaladgálni össze vissza, így valamivel több, mint fél év kell.
2011. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt is figyelembe kell venni, hogy 1 hónapnak el kell telnie a polgári esküvő és az időpontkérés között. Kivéve, ha jön a baba.
2011. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapja volt 40 fős esküvőm.

Elötte kb 2-3 hónappal kezdtem el szervezni komolyabban, és nagyon jól sikerült.

De elég sokba kerül. Nekünk a 40 főre volt kb 700 ezer, és ez még elvileg egy olcsóbb dolog volt :)


19/L

2011. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk április 28-án lesz a polgári esküvőnk 60 fővel. Pont egy hete jutottunk el oda, hogy sikerült bemennünk lefoglalni az időpontot.

Mivel mi vidéki városban lakunk, így én mindent szinte interneten rendezek. Leírom, hogy mire van szükségünk, mik az elvárásaink. Kérek lagzira (étel,ital) árajánlatot, 10-15 szobára is (mivel az én vendégeim mind Pestről jönnek, mivel odavalósi vagyok).

Kb. 1 millióból szeretnénk mindent kihozni. Én amúgy se vágyom 200ezres ruhára, nekem bőven megfelel a szép, szolid, visszafogott ruha is.

Na meg nem utolsó sorban 5 hónapos lányunk mellett néha arra sincs időm, hogy egyek ... nem, hogy eljárkáljak üzletről - üzletre. :)

2011. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem négy hónappal előtte el kell kezdeni szervezni. Nekünk hat hónapunk volt. Eléggé sűrű volt így is.
2011. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arra is gondolyaj logy az ettermet is jo idovel azelott le kell foglalni, mert ha nem a vegen csak futkorazol es nem kapsz arra a datumra egy jo ettermet.

Az enyel majdnem 2 eve volt, 100 szemelyes es szukon szamitva 1,3 milio forintba kerult.

Es nem volt olyan nagyon feltuno.

Szereny de elegans.

A lenyeg az hogy semmit se hagyal az utolso percre.

2011. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a parommal San Fransisco-ban lakunk, igy mivel L.A. kozel van, az ottani tengerparton akartunk eskudni. Kibereltunk egy nyaralot, aminek volt egy kicsi partszakasza, es itt tartottuk. Nem voltunk sokan (kb. 60-an),de nagyon jo volt. Az eskuvo elott 2 honappal jegyeztuk el egymast, ugyhogy viszonylag hamar ment minden. Itthonrol csak ugy kb 30 embert hivtunk el. Nekunk ugy $7 500-ból megyvolt, de majdnek minden dekoraciot, viragot mi csinaltunk. csak kajat rendeltunk, plusz ugye a nyaralo.
2011. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!