Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem ajánlani jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gróf Ágnes kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani jó fotóst esküvőre, aki sok képet csinál jó minőségben, tud egész nap a helyszínen lenni, illetve nem dolgozik brutálisan magas áron? (maximum 120. 000Ft)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben csak fotóra van szükséged, úgy tudnék egyet ajánlani. Facebook-on MAFoto profilon találsz bemutatkozást és portfóliót. Ha érdekel és nem találod otthonról szívesen linkelek, csak most nincs faxfüzet hozzáférésem.
2014. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megtaláltam. Kérek tőle árajánlatot!
2014. ápr. 8. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:

A 120.000 Ft az az ár (egész napos esküvőre vetítve) ahol kb. a korrekt munkát végző fotósok kezdődnek (a 120.000 Ft-ból kb. a fele minimum költség). Ennyiért már találhatsz olyat akivel nem jársz rosszul, de sokáig kell majd keresgélned.


Sok boldogságot!:)

2014. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Ő csinálta az esküvői fotóinkat én maximálisan meg vagyok Vele elégedve, szerintem nagyon jó munkát végzett, mondjuk különösen magas elvárásaink nem voltak, de azt mind túlszárnyalta...
2014. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Facebook-on: Balázs Szabó Photography

Én is ajánlani tudom, nekem nagyon tetszenek a képei.

2014. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó fotós.

2014. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]

Legjobb! (:

2014. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a legjobbtól elég messze van. Középkategória alsó szegmensébe sorolnám némi jóindulattal.
2014. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem közben az aktokat és konkrétan hányok. Borzasztóak. Nem vagyok szemellenzős, szeretem az aktfotókat, de pi*ák telibefotózása közelről nem igazán tartozik ebbe a kategóriába, innentől kezdve pedig nem minősíteném. Katasztrófa.
2014. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!