Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrassak a ruhámra pántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrassak a ruhámra pántot vagy sem? Nem tudom, hogy tartana-e rendesen (a szalonban rajtam van pár percig az alatt nem tudom eldönteni). Nem akarom egész este húzogatni a ruhámat, de nem tudom hogy mutatna pánttal.

Figyelt kérdés
Kép: [link] Png
2014. ápr. 12. 11:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Így lehet inkább spagettipánt lenne a jó.
2014. ápr. 12. 14:15
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Hidd el, nem jó a spagettipánt! Egyrészt olyanoknak, akik kicsit husisak eleve nem - bevág. Másrészt a spagettipánt elsősorban az enyhe, lágy esésű, nem merevített, finom, szűk fazonú ruhákhoz illik, ráadásul elsősorban oda is díszítőelemként.


Neked olyan pántra van szükséges, ami megtartja a dekoltázsodat, stabilitást kölcsönöz. Egyrészt nagyobb mellekkel optikailag is a vastag pánt a szebb, mert eltereli kicsit a tekintetet, hangsúlyt, jobban eloszlatja az arányokat, másrészt jobb tartóerővel bír, és nem fog bevágni.

2014. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Valszeg igazad van a spagettipánttal kapcsolatban. Én nem tartom magam husinak. 40-es ruhát hordok szerintem az nem dagi méret
2014. ápr. 12. 14:28
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Elnézést, nem akartalak megbántani, szerintem sem vagy dagi - maximum egy kis felesleged lehet (ezért is írtam, hogy a ruha viszont többnek láttat!). De egy pici felesleg azért látszik a karodon, meg magad is írtad, hogy fogynod kellett.
2014. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
63%
Szerintem varrass pántot , te és a válaszolók is mutatták azt a szélesedő fajtát. Szerintem nagyon szép lenne. És nem azért kell mert duci az ember vagy nem , egyszerűen így érezni jól magunkat. Nagyon gáz, ha sokan néznek és állandóan igazgatni kell. nagy mellről "legurul" varrós szakmában vagyok, tapasztaltam . Mindig én is meg akartam magyarázni, hogy meg fog ez állni, sosem úgy állt ahogy kéne. (nagymellű vagyok, én is 40 es)Egy ilyen pánntal nem lőhetsz mellé, spagettivel igen.
2014. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

[link]


egy ilyesmi?

2014. ápr. 12. 14:45
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez szép lenne, igen
2014. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%
kérdező, jól áll a ruha és úgy szép ahogy van, ne varrass rá pántot.:) ha rád lesz igazítva nem fog lecsúszni ne aggódj emiatt :)
2014. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Megnéztem még egyszer a képet. Szerintem semmiképpen ne varrass. pántot. Teljesen elrontaná. Így szép ahogy van.
2014. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, nagyon érdekes! Aki szerint NEM KELL pánt az csak 0-%-ot ér. Vajon miért és ki szerint feleim?
2014. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!