Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A karikagyűrűnk fehér és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrűnk fehér és sárgaarany rész között nincs különbség. Mi történt?

Figyelt kérdés
A karikagyűrűt három hónapja húztuk fel, az eljegyzésen. A modellt vegyes aranyból választottuk: a két szélső része sárga arany, középen pedig egy vastagabb fehérarany-csík fut. Az idő elteltével azt vettük észre, hogy egyre kevésbé látszik a különbség a két sáv között, az összhatás pedig valahol a sárga és a fehérarany között van. Jelenleg már teljesen egyszínűnek tűnik. Mi lehet az oka?
2014. ápr. 14. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem fehér arany valójában a közepe csak gyenge futtatást kapott, ami már le is kopott. Vissza kell vinni megreklamálni. Ne hagyjátok lerázni magatokat, mert ez csalás.
2014. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is jol atvagtak titeket.. nem szokott kikopni foleg nem par honap utan.. nem eredeti..... vigyetek vissza reklamaljatok.. ha eredeti lenne tobb ev utan egy ici picit kopna ki.. de ahhoz sok sok ev kell.
2014. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, de a helyzet az, hogy inkább a sárga része lett fakó. A fehérarany részt hasonlítva a köves fehérarany gyűrűmhöz: nincs különbség...
2014. ápr. 14. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Mind kettő egyformán?
2014. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sárgaarany részt hasonlítva az anyukáméhoz: egyértelműen fakóbb, fehéresebb, mint az övé. Ezt annak tulajdonítottam, hogy különbség lehet a karátokban. A fehér rész - mint mondtam fennebb - ugyanolyan, mint a teljes fehérarany köves gyűrű színe. Most egy enyhén sárgás árnyalatú fehéraranynak tűnik az egész gyűrű.
2014. ápr. 14. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Amit mondasz mindenképpen kopásra utal. Akkor lehet hogy a sárga aranyat futtatták magasabb tisztaságú réteggel. Egy a lényeg ne hagyjátok annyiban. A Fogyasztó Védelmet meg egy két hatóságot meg kell említeni ilyenkor. Nekem beszokott válni.
2014. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom erős maró vegyszer nem érte a gyűrűket.
2014. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem érte maró vegyszer. És érdekes módon egyformán kopott mindkettőnké, holott a vőlegényem fizikai munkát végez én meg számítógépen dolgozom. Ergo: nem egyforma koptató hatás érte... gyanúsan gyenge minőség lehet...
2014. ápr. 14. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyanús hanem biztos. Ahogy írtam reklamáljatok és ha akadékoskodnak akkor lépjetek a saját érdeketekben. Ha hagyja magát az ember, még a neves üzletekben is átvágják megkárosítják.
2014. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírás alapján a mienk is ilyen fazon, de 1 év aatt sincs a karcolásokon kívül változás..

Ha belül nézem ott is latszik,mhgy ötvösmunka, mert ott is ott a fehér sáv

A tietek futtatott..ugye a fehérarany és a sárgaarany ára nagyjából azonos, de az ötvösmunka egdobja a 2 színű gyűrűk árát..

Nézd meg a számlán mit írtak.. És reklamáljátok meg.

Mennyibe került? Csak viszonyítás miatt kérdezem..

2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!