Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez fura dolog lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fura dolog lenne?

Figyelt kérdés
Egyik közeli barátainknak és nekünk is idén lesz az esküvőnk. Nekik lesz előbb. Mindenképp pénzt adnánk és ők is viszont. Furcsa lenne, ha megkérdezném tőlük, hogy mit szólnának, ha se mi, sem ők nem adnának semmit, hisz kb. az lenne, hogy odaadjuk a pénzt, és aztán ők meg visszaadják egy hónap múlva. Szóval ennek a pénz cserének nem sok értelme lenne.
2014. ápr. 19. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
U.i.: ez milyen hülyeség, hogy a wellness-hétvége nem jó, mert nem tudnak kivenni szabit? :D Hétvége, ember. Péntek délután elutaznak, vasárnap este hazamennek.
2014. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát kérlek ez azért nem jó, mert a vőlegény össze-vissza dolgozik, legtöbbször hétvégi műszakot is vállal vagy maszekol...
2014. ápr. 20. 16:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is meglepném őket valamivel, ha nem megy több nap wellnes vagy ilyesmi akkor akár egy vacsora két főre kifizetve vagy ilyesmi, de nekem egy ilyen bajos szituba nagyon sikeres volt a baba ágynemű.Kis érték, nem pohárkészlet kategória és előbb utóbb szükség lesz rá.Évek múlva is mondta a menyasszony milyen jó ajándékot találtam ki, mikor megszületett a kisfiuk.Én akárhogy mondtam mindenünk megvan mégis beesett 1-2 nem kívánt edénykészlet, de annyi baj legyen...szeretettel adták.Aki hallgatott rám olyan háztartási gépet vett ami nem hétköznapi(nem olajsütő, kávéfőző) Pl. barátnőm kenyérsütőt vett, mert a nélkül addig tudtunk élni.De kaptunk mi is baba ágyneműt vagy tanuló kutyát pl.És nagyon örültem neki :)
2014. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Akkor miért nem adsz nekik valamily élényajádnékot? Mit tudom én, valamit csak kipróbálnának? Vagy egy tanfolyamot amit közes tudnának csinálni (tánc, főzés stb) :)
2014. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így lesz idén. Ők jönnek először és pénzt fognak hozni, amit mi visszaadunk 1 hónap múlva. Kicsit furán jön ki,de ez van :)
2014. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
valami ajándékcsomag esetleg, mehet bele különlegesebb tea, kávé, pár egészségesebb élelmiszer stb.
2014. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na hát most ott tartunk, hogy a párom nem akar adni semmilyen ajándékot, csak pénzt... azt is csak borítékban, semmi "sallang"... :(
2014. ápr. 24. 08:09
 18/18 anonim válasza:

figyelj, szerintem beszéld meg velük ezt a pénzed dolgot és azért ne menj majd üres kézzel. oké, nincs szükségük semmi tárgyra, de ha készítesz valamit a lakásukba, tényleg csak jelképes ajándékként, ne költs rá sokat, ha gyűjtögettek.

de bármi kézműves személyes (filléres) cuccnak örülnének - legalábbis én ilyen helyzetben biztos örülnék neki :)


tudom, hogy nem írtam semmi példát, de éjfélkor nem jutott semmi eszembe, de majd írok, ha találtam valamit :)

Sok boldogságot mindkét párnak!

2014. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!