Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőköszöntő virágot adhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőköszöntő virágot adhatok a nagymamámnak is?

Figyelt kérdés
Vagy azt csak szülőknek szoktak? (tudom, hogy benne van a nevében) Nem nagyon tudom, hogy mi a szokás.
2014. ápr. 28. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülőknek szokták, de ettől még nyugodtan adhatsz a nagymamádnak. A mi esküvőnkön is kapott a férjem nagymamája (sajnos csak ő volt ott akkor már a nagyszülők közül).
2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában szülőknek szoktak, de nálunk is kapott a nagymamám.
2014. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is kaptak a nagymamák :)!

Nemrég volt unokahúgoméknak is az esküvőjük, ők is adtak a nagyszülőknek is.

2014. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne. Meg a sarki virágárusnak is. Nem tudom, ki találta ki ezt a szülőköszöntő baromságot, de azt jól látom, hogy egyes kiskereskedők remekül megélnek mások szentimentális és az alkalomra feltupírozott hamis érzelgősségeiből.


Mi a jó francnak kéne köszönteni a szülődet azon a napon, ami normális esetben RÓLAD és csakis RÓLAD meg a párodról szól!


Felnevelt? és? azért vállalt, az volt a dolga. Megköszönöd neki a vacsoránál egy tószt mellett és ennyi.

2014. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már nem éltek akkor a nagyszüleim amikor összeházasodtunk a férjemmel. Neki csak a nagymamája jött el (nagyapja nem). A bácsi nem is tartja senkivel a kapcsolatot a családból, mert újranősült, és az asszony nem engedi...


Mi csak anyukáinknak adtunk mikulásvirágot (decemberi esküvő volt, karácsony előtt 2 héttel), apámnak csokit és ennyi. Apósom meg nagyon rég nem él már. Nem is ismertem.


Szerintem ez a dolog csak a szülőket kéne hogy érintse...


Egyébként meg arra való, hogy megköszönjük egymás szüleinek, hogy szeretett párunkat felnevelte. Anyósom Olyanná nevelte a fiát, akit én szeretni tudok, és az én anyám is olyanná nevelt engem, akit a férjem szeretni tud. Ennyi a lényege.


Nem tudom mit kell ezen felháborodni. Ha nem tetszik akkor nem kell a ceremónia részének választani a szülőköszöntést és ennyi.

2014. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem mindenki maga döntse el. Lehet úgy dönteni, hogy nem kérünk szülőköszöntőt a szertartásban, lehet úgy, hogy kérünk. Hogy a virágot kinek adjuk, azt is mi döntjük el. Alapból tényleg a szülőknek szól, de én nem hiszem, hogy feltétlenül csak az anyukánkat és az apukánkat kell, hogy érintse, nálunk pl. az a helyzet, hogy a nagymamám szinte a szüleim szintjén nevelt, foglalkozott velem, én szép gesztusnak éreztem felé, hogy ő is kapott virágot. Nem kell ezt olyan szigorúan venni, hogy csak és kizárólag a szülőkről szól. Mi van, ha pl. valakit nem is a szülei neveltek, akkor azoknak, akik felnevelték, már ne is adhasson virágot egy ilyen köszöntő keretében?

Szerintem ezt mindenki a szíve szerint döntse el.

2014. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!