Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan rendeltétek az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan rendeltétek az esküvői meghívóitokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nekünk nagyot kellett csalódnunk.

Az eskuvoi-meghivok.hu weboldalt senkinek sem ajánlom!!!

Lassan egy hónapja rendeltük meg tőlük a meghívóinkat,amit azóta sem küldtek,az egy hetes határidőhöz képest.

Ráadásul egyetlen egy e-mail-re sem reagáltak,telefonba meg egyenesen hazudtak,megígérték múlt hét péntekre a kiszállítást,ami szintén nem felel meg a valóságnak.

Tudnátok ajánlani egy megbízható oldalt?


2014. ápr. 30. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel grafikus vagyon, én terveztem, és a volt munkahelyemen (nyomda) baráti áron nyomtattam ki.

Írj privit, ha segíthetek.

2014. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Netes rendelésben sajnos nem tudok segíteni, mert mi papírboltban néztük ki és rendeltük meg. Ott is volt több választék, meg mondták, hogy mikorra menjünk vissza, mert akkor hozzák az újabb mintákat. 1-2 héten belül meg is kaptuk a meghívókat és telefonon értesítettek.
2014. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

magunk készítettük..nem bíztam én sem ezekben az oldalakban, amiben igen az pedig nagyon elszállt árakon dolgozott..


viszont nem az ár miatt, döntöttünk végül úgy, hogy magunk készítjük, hanem az érzés miatt..

nagyon jó volt, és nagyon olyan lett, mint kitaláltuk, mindenki örült, hogy személyesen készítettük

2014. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
www.belarto.nl
2014. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

mi innen rendeltük,és nem csalódtunk.

2014. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az esküvő kiállításon kinéztük a meghívót, utána személyesen rendeltük, és mentünk érte. Ígért időre elkészült.
2014. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is magunknak csináltuk. Így tényleg olyan lett, amit elképzeltünk. És olyan "mi vagyunk". :-) Mindenkinek tetszett, és sokan ledöbbentek, hogy saját gyártmány.
2014. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi nem csalódtunk rendben volt minden.

2014. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

meghivodiszkont.hu

segítőkészek,gyorsak,pontosak,és a minőséggel is elégedett voltam.

2014. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 1. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!