Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek így a legénybúcsúba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így a legénybúcsúba?

Figyelt kérdés

A páromat hívták legénybúcsúba. Nem közvetlen barátja a vőlegénynek, csak az én barátnőm által ismeri. Kb. 15-20.000 Ft-ot kéne befizetni, és csak a vőlegényt ismerné.

Nem számítottunk ilyen rengeteg pénzre, és nem is tehetjük meg, hogy ennyit kiadjunk, hiszen jön az esküvőjük, arra már félretettük a pénzt, 2 hónap múlva a mi esküvőnk is, ráadásul felújítunk, így van helye máshol a pénznek. És még az ő lagzijukba is kell süteményeket sütnöm, tortát is, nem olcsó dolog, nem számítottunk ilyen nagy kiadásra a legénybúcsún.


2014. máj. 2. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt az összeget én sokallnám egy buliért.
2014. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Szépen mondanék egy kifogást és kész. Tudom miről beszélsz, ebben az évben a 6. esküvőre készülünk már, amellett, hogy szervezzük a sajátunkat is...
2014. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
6.? az szép. Mi ezen kívül még egyre megyünk 2 héttel a miénk előtt.
2014. máj. 2. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem mennék el! Van helye most a pénznek Nálatok is. Egyrészt sok a 15-20.000 Ft, másrészt mint írod nem is közeli barátok, semmiképpen ne menjen a párod.
2014. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Döntse el a párod, hogy ő jól érezné-e magát? Ha van rá pénz, és nem az ennivalótokon kell spórolni, akkor nem aggodalmaskodnék ezen.
2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Amilyen buli lesz ott... Ha te azt tudnád, nem sokallnád ezt az összeget:D Gondolom bomba külsejű csajokat hívnak:P

Szerintem engedd el, nem árt, ha az esküvőtök előtt kitombolja picit magát.

2014. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a párom nagyon nem szeretne menni. Itt nem arról van szó, h elengedem-e... én szeretném, ha menne, csak a pénzt sokallom. Ő a pénzt sokallja, plusz nem ismer senkit a vőlegényen kívül, plusz dolgozik aznap is estig, és nincs kedve fáradtan menni. Plusz a kaját sem szereti, amire befizettek :D
2014. máj. 2. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjen. Mondja azt,hogy aznap nagyon sokáig dolgozik és nem tud menni. Kész ennyi nem kell ezt túlcifrázni.
2014. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt, megmondta. Egyébként tényleg későig dolgozik, másnap reggel meg korán folytatja.
2014. máj. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!