Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a sógornőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a sógornőtök leánybúcsújára, ha olyan nagyon nem vagytok jóba?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk rosszba egymással, de országos barátnők se vagyunk. Igazából nem tudom mi lenne a jó, ha elmennék vagy nem mennék el.
2013. júl. 17. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
látsz pár jó pasit, miért ne?
2013. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már van családom. :)
2013. júl. 17. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Miert ne? Mi bajod lehet? Max eljossz ha nem tetszik. Ha mar meghívott, illik ott lenni.
2013. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Amado atya ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meghívott és van kedved elmenni, akkor beszéld meg a férjeddel és menj (ez egyúttal elejét veszi a későbbi buta féltékenykedéseknek, ha a lánybúcsún valami zizis dolog történik, pl. vetkőzős fiú-számok, amiknek a férjek már nem szoktak örülni). Ha nincs kedved, akkor ne menj. Ilyen egyszerű.
2013. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van családod, és? a férjed is megnézi a nőket.
2013. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedvem kikapcsolódni, szórakozni egyet akkor igen, ha nincs akkor nem.
2013. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is nagyon szeretem, meg nem az, hogy nem vagyok bulizós, de ha ő elmegy, akkor úgy leissza magát, hogy először és utoljára végig hányta a Petőfi-hidat és a taxis se akarta elhozni, nehogy beleokádjon a kocsiba is. Én is beiszok, fiúkkal szocializálódtam, de nekem ez gusztustalan, és eszemben sincs vele bulizni soha többet. Nekem csak ez az egy sógornőm van, szóval én így nem tudod elképzelni, hogy ha csak simán nem bírnám akkor mennék-e, mert nekem egyből az jut eszembe, hogy úristen sehova, ahova ő megy. Mikor anno a mi esküvőnk előtt mondta, hogy jaj de jó lesz a leánybúcsúm meg ilyenek, akkor teljesen ledöbbentem, hogy csak nem képzelte, hogy odajön????
2013. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem jött el egyik sógornőm se, baromi rosszúl esett.
2013. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznosak voltak. Szerintem el fogok majd menni és ha nem érzem jól magam akkor eljövök. Bajom nem lesz belőle.
2013. júl. 18. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!