Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki vezessen az oltárhoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vezessen az oltárhoz az esküvőn? Úgy szeretném, hogy a párom már az oltárnál vár és én valakivel vonulok be. Mi a véleményetek? Aki volt hasonló helyzetben hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Édesapám már nem él és a családban nincs olyan férfirokon, akit szeretnék, hogy bekísérjen. Lesz olyan rokonom, aki ajánlkozni fog, de én azt nem szeretném, mégha ebből sértődés is lesz. Ilyenkor egy fiúbarátom is kísérhet? A másik lehetőség, hogy a pap kísérne be, mert ő az egyik legjobb barátom. Nekünk tetszik ez az ötlet, de a rokonoknak nem.
2009. jún. 24. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fúbarát jobb lenne,mint a pap,mivel neki ott kéne várni téged!de ne a rokonokon aggodj,ugy legyen ahogy neked jo,hisz ez a te napod,nem a rokonoké!
2009. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát őszintén szólva én még nem esküdtem, de:

ez a te és a párod napja! a ti boldogságotokról szól! nem a rokonékéról... ha te a pappal szeretnél bevonulni (nem értem amúgy mért ne tehetnéd) akkor tedd azt :) erre a napra emlékezni fosz egész életedben, olyan legyen amilyennek megálmodtad!

sok boldogságot és gyönyörű gyermekeket kívánok :)

2009. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz egyedül is, mint a filmekben! :)

Nincs keresztapád esetleg?


Én a barátot választanám, nem a papot.


Engem is az oltárnál várt a férjem anno! :)

2009. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A keresztapámat nem ismerem, vagyis gyerekkoromban láttam utoljára. Ott lesz az esküvőn természetesen, de mivel semmi nem köt hozzá, eszembe sem jutott, hogy ő kísérhetne. Egyedül nem szeretnék, de lehet, hogy az marad.

Köszönöm az eddigi véleményeket, kíváncsian várom még a többit is!

2009. jún. 24. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nélunk a hivatalba a tesóm, a templomba apukám kísért.. keresztapám volt a tanum.

Nincs kereszttesód, vagy idősebb unokatesód?

Szerintem fiúbaráttal mehetsz, de talán jobb lenne egyedül esetleg após/párod tesója? :)

2009. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Unokatesóm van, de... Szóval nem jöhet szóba.

Se tesó, se apuka:(

2009. jún. 24. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hasonlo helyzetben vagyok en is. Apum es es keresztaupum is meghalt, sot nagyapam is meghalt mindket oldalrol. Igaz van egy fiu testverem de nem a legjobb a visoznyunk foleg amiota hazasodott egy kihasznalos, mindent kritizalo, negativ noszemelyhez. Eppen ezert o nalam barmennyire hagyomany ide vagy oda a tesom szoba sem johet. ahogy az elottem hozzaszolok is irtak az eskuvo a te napod es a parode, mint ahogy a mi eskuvonk a mienke es a legutolso amit szeretnek latni a szajhuzasokat, meg a negativ kritikakat.

en a parommal ugy dontottem h vagy anyukam fog bekiserni vagy a parom papaja. es nem erdekel a hagyomany.

boldog hazassagot nektek!

2009. jún. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az kísér benneteket, akit szeretnétek, csak szólni kell a papnak. Nincs is annál gyönyörűbb érzés, mint amikor a párotok, ott vár az oltárnaál, néz rád, azzal a nézéssel, hogy " soha szebb nőt nem láttam az életemben".

Én nem sírtam egyik szertartáson sem, de ahogy egymás szemébe néztünk, és láttam, hogy egész életemben szeretni fogjuk egymást, na akkor majdnem siekrült elpityeredni. Bocsi az érzelgésért,csak jó visszaemlékezni, hogy nekünk milyen is volt, múlt év ilyenkor.

2009. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen esküvőn. A lányt (is) az anyukája kísérte be. Szerintem nem rossz megoldás. De a pap se rossz. Döntsd el :)
2009. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Engem 1 éve a nagypapám kísért az oltár elé. Nekem is meghalt apukám. Én a nagypapámat választottam, páromnak pedig anyósomat.
2009. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!