Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal megbeszéltük ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal megbeszéltük ha terhes leszek összeházasodunk. Fél idős terhes vagyok és nem akar esküvőt csak együttélést én meg azt nem. Már az apasági nyilatkozat sem érdekel engem a gyerekre büszke. Nem szemétség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
43%
Az én párom is ilyen.Már 6 éves a lányunk és még egy eljegyzési gyűrűt sem kaptam.:(Ilyenek a pasik.Önzők csak az a fontos,hogy nekik legyen jó!!!!!
2009. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
52%

Katasztrófa mekkora libák vagytok!

Nektek nem kel együttélés sem a gyerek csak ha van gyűrű? Gusztustalan. Ti úgy fogjátok fel a gyereket mint egy tárgyat, hogy ha van akkor kell a gyűrű és ha nem akkor nem is örültök neki?

Miben másabb az együttélés ha van egy gyűrű a kezeteken? Jah tudom akkor lehet dicsekedni... csúcs de tényleg. Ilyen csaj tutira nem kellene nekem aki csak a gyűrűre hajt.

2009. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Igen a férfiak önzők Ők nem tudják min megy keresztül egy nő amikor gyereket vállal főleg olyan férfinak aki nagyon akarja azt a gyereket.Most meg attól fél hogy nem megyek vele elintézni az apasági nyilatkozatot az már szégyen lenne neki ha nem az Ő nevét viselné,de bezzeg én nem viselhetem az Ővét,de már így nincs is kedvem.
2009. okt. 21. 12:09
 4/82 A kérdező kommentje:
Ja, aranyláncot karkötőt vett már mióta terhes vagyok,de egy nőnek nem az kell!!Ti vagytok gusztustalanok férfiak féltek felvállalni a nőt.BESZARIK!!
2009. okt. 21. 12:11
 5/82 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Bocsánat, de fordítva kellett volna akkor, kész tények elé állítani, hogy addig nem szülsz neki, míg feleségül nem vesz... Ha komolyan venné a kapcsit, ezt nem zsarolásnak venné, hanem "családalkotásnak".Igen, ez az apasági nyilatkozat bennem is disszonanciát kelt...Próbáld rábeszélni valahogy, mert ha most ráhagyod, ez is marad függőben és semmi kötelezettség-érzete nem lesz.(vannak kismama menyasszonyi ruhák is, és az sem ciki, ha valaki kisgyerekkel házasodik!)

2009. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
67%
Miért gondolod, hogy egy házassági papírral jobban magadhoz láncolod mint egy gyerekkel?
2009. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
65%

Mi ez, a Született feleségek? :D

Gyűrű legyen, de előtte nem akartok együtt élni?

Szerintem akkor megérdemled, hogy az apa szépen otthagyjon a gyerekkel, aztán elgondolkodhatsz rajta, hogy megérte -e a sz.arevősködés egy gyűrű miatt.

Ki az a marha, aki úgy házasodik, hogy előtte nem éltek még együtt sem? Ráadásul még teherbe is esik! LOL! :D

Majd várunk vissza, hogy útbaigazítást adhassunk gyerektartás ügyben.

2009. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem tartoztok össze, mert teljesen mást akartok az egyik legfontosabb kérdésben. Miért a gyereket használod fel a céljaid elérése érdekében? Az én szüleimnek is mi gyerekek voltunk az eszköz, így volt egy pocsék gyerekkorom, szerintem ez az, ami undorító.
2009. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
54%
most támadnak az "élettárs-pártiak", ujujujjj :)) itt nem arról van szó, hogy a kérdező ki akarja húzni mindenképp a gyűrűt a párjától, csak azért hogy 200 fős lagzi legyen, meg rubint kő aranylánccal; hanem mert a férfival, akitől várja a babát, MEGBESZÉLTÉK !!
2009. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
KEDVES FÉRFI VÁLASZOLÓM!! Elég butácska a felfogásod!!A karika gyűrű nem arra való hogy villogjon vele az ember hanem arra ha az utcán végig mész és oda pillantanak a kezedre lássák hogy valakihez tartozol.Aki nem tudná leírom mit mond az anyakönyvezető az esküvőn.A KARIKA GYŰRŰ A HŰSÉG ÉS CSALÁDI ÖSSZETARTOZÁS JELKÉPE.AKI EZT NEM ÉRTÉKELI ANNAK TÉNYLEG FÖLÖSLEGES HORDANI.
2009. okt. 21. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!