Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most leszek életemben először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek életemben először tanú, az aláíráson kívül lesz más feladatom is?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butaságot kérdeztem, de nem vagyok jártas benne.

2014. máj. 11. 00:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, de még csak aláírnom se kellett sehol. Lehet a kis esküvő miatt? Igazából annyi feladata volt a tanúknak, hogy nekünk kellett leteríteni a kendőd az anyakönyvvezetőnél.
2014. júl. 21. 20:46
 12/16 anonim ***** válasza:

?????

Az anyakönyvet sem írtátok alá?

Milyen kendőt?


Nalunk oktőberben alá kellett írni

2014. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kései Sirató ***** válasza:
Melyik országban volt az esküvő?
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egy kalocsai mintás kendőt szoktak leteríteni a pár elé, arra lépnek rá, és azon adja össze őket az anyakönyvvezető.

Nem kellett, pedig egész szertartás alatt vártam, hogy mikor kellesz aláírni. Ukrajnában volt, de teljesen magyar szertartás. Eddig ahány esküvőn voltam korábban, mindegyiken aláírtak a tanúk is.

2014. júl. 22. 20:28
 15/16 Kései Sirató ***** válasza:
AZ más, ha Ukrajnában volt.. Itt Magyarországon mindig aláírnak a tanúk is..
2014. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Eddig ahány esküvőn voltam (itt Ukrajnában), mindegyiken aláírtak a tanúk itt is. Lehet az játszott közre, hogy kicsi esküvő volt? (20 fő a párral együtt)
2014. júl. 28. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!