Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok egy pénteki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok egy pénteki vagy vasárnapi esküvőhöz?

Figyelt kérdés

Az étteremnek ahol (?) szeretnénk tartani az esküvőnket nagyon jó ajánlata van azoknak a pároknak, akik pénteken vagy vasárnap tartják az esküvőjüket. A teljes árból 15% kedvezményt adnak és ingyenes lenne a díszítés.


Én annyira nem vagyok híve a dolognak, mert sokan dolgoznak mondjuk pénteken, de ennyi erővel meg van aki szombaton is dolgozik, mondja a párom.


Ti szerveznétek esküvőt péntekre vagy vasárnapra? (szerintem a vasárnap még rosszabb választás, mint a péntek..hiszen hétfőn mindenki dolgozik...általában:P)


2014. máj. 11. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Az öcsémnek 2 hét múlva pénteken lesz az esküvője 15:30-kor. Akit meghívsz, elkérheti magát péntek délután a munkahelyéről.
2014. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk pénteken volt az esküvőnk, immár 34 éve. Az eltelt időben semmi hátrányát nem éreztük.
2014. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Szuper. Nekem pl hétfőn lesz :)
2014. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne! Én is sokszor dolgozom hétvégén. De ha valaki fontos nekem, péntekre is kérnék szabadnapot. Bár az én családomra nem jellemző az általános hagyománytisztelet. Nővéremnek szerdán volt az esküvője, mert párjával az a szerencsenapjuk :)
2014. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A péntek akkor jónak tűnik :D


Kíváncsi vagyok további véleményekre, később arra is hogy mondjuk a közeli család mit szól...

2014. máj. 11. 13:11
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk vasárnap volt az esküvőnk 1 éve, szuper volt :) Annyi baki volt az egészben, hogy az anyakönyvvezetőnek utólag jutott eszébe, hogy a törvény miatt nem lehet hivatalosan házasságot kötni vasárnap (milyen baromág ez??), ezért szombaton 5 perc alatt aláírtuk, vasárnap pedig megtartottuk kihelyezett szertartásként, amit már ünnepélyesen celebrált le :) Senkinek nem volt kifogása egyébként a vasárnappal kapcsolatban.
2014. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, minek kell ezt ennyire túlkombinálni? A hét összes napjára tudok neked kifogást írni, ha ez kell, de felnőtt emberek vagytok, képes mindenki elkérni magát a munkahelyéről egy napra, szombaton emg legalább kipiheni magát és még ott a vasárnap is az otthoni teendőkre. Nem kell ennyit problémázni ezen.
2014. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Én megyek idén egy pénteki esküvőre. :D nekem mindegy
2014. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"DE felnőtt emberek vagytok"


Nem is magam miatt aggódok. Azért, mert arra gondoltam a násznép húzná az orrát.

2014. máj. 11. 13:19
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint akkor rendben van a dolog :D
2014. máj. 11. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!