Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi kell egy 40fős esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy 40fős esküvőre?

Figyelt kérdés

Segítenétek összeszedni, hogy ha "kertiparty" szintű lesz az esküvő, akkor mire lesz szükség.


Az a helyzet, hogy a sógornőmék cirka 3hónap múlva esküsznek, és a lagzi a kertünkben lesz. Per pill semmit sem mond, úgy hogy a házigazdája leszek az eseménynek.

És mivel nem téma az esküvőszervezése, kérlek írjátok meg, mi az amire szükség lehet, kell. Hogy tudjam mondani, rákérdezni, tanácsolni


2014. máj. 12. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ételek,italok,díszítés ezek az alap dolgok mellett ha már valami különlegeset akar tehát külön zenekar és nem playback akkor azt se árt megbeszélni.
2014. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi a kertiparty neked?

Egy elegáns lagzi, ami a kertben lesz, vagy valóban grilleztek, bográcsoztok?

2014. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nos, le kellene ülni vele es megkérdezni, hogy megis mit szeretne. Bar, ha te csak a helyt biztositodm akkor majd ok megoldják a dolgokat.
2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lilájuk sincs, mit akarnak. Esküvőt, azt csókolom...


Se a kajáról nem tudnak nyilatkozni, se a sütiről, se se...

Múltkor viccesen megjegyeztük, hogy lesz gulyás leves pogácsával... Ötletük sincs.

(nem mintha itt hely lenne 40főre, azt meg ők tudják...)

2014. máj. 12. 13:35
 5/12 A kérdező kommentje:

A sógornőm, és a család olyan, hogy esküvő napján lenne a kapkodás, mert semmi sincs megbeszélve senkivel...


És mivel kerti házi esküvőt nem szerveztem ezért kérdezem mi kell hozzá.

2014. máj. 12. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandók nyilatkozni, hogy mit szeretnének, akkor kegyen bográcsgulyás, egy kis grill, és szalonna sütés tábortűznél :)
2014. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ez esetben tuti tálakat rendelnék étteremből.
2014. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha tudnák fizetni tuti étteremben tartanák, de nem tudják...


És ha nem baj, nincs rá keretem, hogy finanszírozzam...

2014. máj. 12. 14:24
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Saláták, amiket szerettek. (zöldsaláta, majonézes, tészta saláta, stb)

Mini fasírt golyók, vagy ha egy kicsit "különlegeset" akartok akkor csevapcsicsa (kb ugyan annyi megcsinálni, csak nem kell bele paprika és hagyma, illetve golyó helyet henger forma kell)

Mini szendvicsek (egy kis kreativitással, nagyon guszta dolgokat lehet készíteni otthon is)

Félkemény sajtot vágjatok kis kockákra és olívabogyóval fogvájót tűzzetek bele (max 1000-1500 ft és az ínyencek tuti értékelik)

2014. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kabaré. Odamennek a rokonsággal a ti kertetekbe (holott írod, hogy nem álltok úgy anyagilag, meg a körülmények se megfelelőek), ők fogják állni anyagilag, főzni ők fognak, mosogatni, elpakolni utána? Mi az mégis, hogy nem tudnák?

Én azzal kezdeném, hogy anyagilag mégis milyen keretre gondoltak, és mikor fognak előre fizetni? Vagy tán ezt adjátok nekik nászajándékba?

2014. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!