Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sajnáltok milliókat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sajnáltok milliókat egy esküvőre?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól,akik viszonylag átlagos jövedelemmel rendelkeznek,mondjuk nettó 300 ezerig bezárólag. De aki többet keres az is válaszolhat.
2014. máj. 9. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Milliókat lehet hogy sajnálnék, olyan 2-ig bezáródóan remélem meglesz a mienk, elég sok fő, így sok étel/ital kell, és ez viszi a nagy pénzt. De olyan nagy extra igényeink (tűzijáték, jégszobor) nincsen, vannak ötletek, de azokat olcsón lehet majd kivitelezni.
2014. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem


Ugyis visszajön...mármint persze nem feltetlenül mind,sőt altalában nem is, de a vége nem az lesz, hogy kifizettem 1,5 milliót kb..


Nekünk visszajött, de igazából erre nem számítottam, nem is sugalltam olyat hogy arra számítunk, hogy bejön az egész...megvolt a pénzünk a lagzira..


Jövedelmünk akkor hektus volt...

Volt olyan, hogy netto 500 de volt olyan, amikor csak netto150 összesen..

Átlagosan kettőnk jövedelme úgy 230e

2014. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Én sajnálnék, ezért nem is költök ennyit. :)


Esküvő, estebéd, viszontlátásra :) Nászajándékot nem várunk, de ha ad valaki, azt szívesen fogadjuk.

Az estebéd pedig ültetett állófogadás, töltött finomságokkal, mini szendvicsekkel, hidegtállal, illetve az italok koktélok lesznek, illetve sör, pezsgő, nagyon kevés tömény. A ruhám nem habos babos, hanem egyszerű, páromnak pedig fekete-fehér, amit ha kell máshova is feltud venni.

Sminkelni én is tudok, az étterem feldíszíti a helyiséget, és a kreatív fotózás ingyen lesz (rokonom igazi fényképész).

A fodrászt anyukámtól kérem ajándékba.

Legközelebbi rokonok, barátok lesznek jelen, maximum 40 fő.

2014. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Én sajnáltam, úgyhogy kifejezetten alacsony költségvetésű kis esküvő volt. A többit inkább nászútra költöttük.
2014. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Én nem is a mi pénzünket sajnáltam, hanem a rokonokét, mert szerintem jobb helye van annak a pénznek máshol. Részben emiatt, részben, mert alapból így is terveztük, mi a kis esküvő mellett tettük le a voksunk, és elmegyünk inkább egy hosszabb, szép nászútra, valamint lakásra hagyjuk a többi pénzt.
2014. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

3. vagyok.


Igen nekünk is a nászút kicsit fontosabb :) még sose voltunk külföldön, és egy Görög szigetet néztünk ki (Lefkada).

Na arra nem sajnálom a pénzt.

11 éjszaka egy gyönyörű helyen annyi pénzbe kerül, mint egy 2-3 órás család összeröffenés "esküvő" címmel.

A legtöbbe így is a kaja meg az innivaló kerül, illetve a legnagyobb tétel a gyűrű, mert azt egy életre szánjuk.

2014. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Milliókat sajnálnék, nem is volt ennyi rá, nem is költöttünk ennyit. A szűkebb körű, meghitt, családias esküvők híve vagyok. Persze azért nálunk is volt menyasszonyi ruha, torta, vacsi, zene, tánc, de azért milliós mínuszokba nem mentünk volna csak azért, hogy világraszóló lagzink legyen.
2014. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én nem sajnáltam, 1 millióba került. Minden pillanata megérte, nagyon szép emlék az egész családnak.


Mindenki másra szeret költeni, ki erre, ki a hobbijára, ki utazásra. Nekem az esküvő fontos volt, bár nem volt drága a nagy átlaghoz képest.

2014. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék,tudom,hogy mindenkinek más a fontos,nem is támadó vagy rosszándékból tettem fel a kérdést. Csak 1 millió forintért annyit gürizik egy átlagember ,hogy nem bánja e az ember ha ez egy éjszaka alatt elmegy.

A nyaralás,vagy nászút megint más,az több nap,kikapcsolódás,pihenés,élmény. Egy lagzi viszont evés-ivás,tánc,mulatság,lényegében egy bulira elmegy 1-5 millió forint ha nagy a rokonság.

2014. máj. 9. 16:46
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

De, sajnálok, ezért is lesz kéttanús esküvőnk. Nem fogjuk a megtakarításainkat egyetlen nap alatt felélni ezért. Nem vagyunk magas fizetésűek, albérlet mellett igyekszünk minél többet félrerakni a saját lakásunkra. Nekünk az a cél, nem a rokonság és ismerősi kör zabáltatása és a flancolás.

Akinek van miből, az úgyis megteheti. Azokat meg csak sajnálni tudom, akik hasonló anyagi helyzetűek, de mégis képesek akár adósságokba verni magukat ezért.

2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!