Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit legyenek a menyasszonynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit legyenek a menyasszonynál az esküvőn?

Figyelt kérdés

apróságokra gondolok, mint pl: tű,cérna,biztostű, szőlőcukor,zsebkendő...fájdalomcsillapító,sebtapasz


mik azok, amik még jól jöhetnek a nagy napon?



2014. máj. 14. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
személy igazolvány
2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tampon,tisztasági betét,kézfertőtlenítő,papírzsepi,rúzs,szájvíz v rágó,pici parfüm :)
2014. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tisztasági betét, tampon,pici parfüm,pici dezodor igen,ezekre még gondoltam, személyi,és az irataim mindig nálam vannak. esetleg kellhet még valami?:\
2014. máj. 14. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

azért az sem baj ha a vőlegény is ott lesz :)

Ám minden ami a mindennapi életben kellhet egy buliba...de szigorúan csakis valamelyik rokonnál

2014. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A vőlegény sem marad itthon.

Tudom, ezek nem nálam lesznek, nővéremnél lesznek majd

2014. máj. 14. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
plusz harisnya/combfix, lapos cipő/topán BÁRMI eshetőségre :)
2014. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Vegyél kölcsön valamit valakitől, akit szeretsz. Legyen egy kis kék valami nálad a szütyődben, és vegyél egy új dolgot is (pl. egy új fülbevaló). Ezek mind nálad legyenek, ne a tesódnál.


Most akkor a kérdés a "nagy napra" vagy a kérdésben szereplő "esküvőre" vonatkozik? Mert utóbbira felesleges lapos talpú cipő és tampon. Ellenben a hajnali tartó lagzi alatt ezekre szükség lehet.


Tampont meg zsepit meg deót most hiába mondjuk szerintem, ez alapból mindenkinek van a táskájában sima hétköznapokon is.:) Még a TB-kártyát mondanám, mert balesetnél kellhet.

2014. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, most már nagyjából mindent összekészítettem akkor :)

Cipőt nem viszek még egyet,mert nem lesz túl magassarkú a cipőm, éjfélkor pedig mikor átöltözünk, egy teljesen lapos kis topán lesz rajtam :) ha valakinek van még valami ötlete, az írjon :)

2014. máj. 14. 15:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosító tűk sokszor jó szolgálatot tesznek. Abból is jó ha van nagyobb és az az ici-pici változat. Egy leszakadt fátyol vagy ruharész gyorsan rögzíthető vele. Az én menyasszonyi szütyőmben volt: púder, mini parfüm, zsebkendő , rúzs és fényképezkedés alatt a telefonom is. Érdemes még hullámcsatot és mini hajlakkot betenni valamelyik női hozzátartozó táskájába , hátha szükség lenne rá. És persze a pótharisnya....
2014. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amit itt felsoroltatok az valszeg csak egy pici része a női ritikül tartalmának. Vajjon mi lehet abban?

Jut eszembe: valami gyógyszert is vigyél, fejfájásra, fogfájásra. Ha jól látom, fésűt senki sem említett. Hajtűt sem. Horgolótűt, ha várni kell a papra. Füles rejtvényújságot, tollat szemüveget.

2014. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!