Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek-e szeretője egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek-e szeretője egy 30-as éveiben járó pasinak, akinek gyerekei vannak és felesége? Annyira szenvedélyes, tüzes, és nem korához megfelelően viselkedik sokszor.17/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ribanc vagy!
2010. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy ribanc csak valószínűleg kíváncsi. Voltatok már együtt?

Neked kell eldönteni mit teszel, de nem feledd egyszer te is leszel a feleség helyébe.

2010. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
egy hozzád hasonló hülye kis csitri miatt ment tönkre a családom. ha te bele tudnál nézni ezek után a gyerekek szemébe hajjrá. remélem megéri kitartorr k u r v á nak lenni, de csakhogy felvilágosítsalak: sohasem fog komolyan venni.
2010. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Gondolj arra h egyszer neked is lesz családod,mit szólnál ha egy kis fruska tönkretenné??????

Ha megteszed(széttúrsz egy családot)akkor remélem egyszer te is igy jársz majd.Az ilyen kapja vissza.

2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem voltunk még szexuális kapcsolatban..bár mostmár mindketten akarjuk..és pont ezaz..én is leszek egyszer feleség,és akár így is járhatok..de ugyanakkor azt érzem,ha nem velem,majd mással megteszi,ígyis.úgyis megcsalja majd..
2010. júl. 5. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha van hozzá lelkiismereted...
2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem én lennék az első akivel félrelép,bár ezt nem tudom
2010. júl. 5. 13:53
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Halkan megjegyezném, h egy ember miatt nem mehet tönkre semelyik kapcsolat sem. Minimum kettő kell hozzá. A leányzó és a kedves férfiú, akinek sztem egy hajszállal több a bűne, hiszen ő tartozik hűséggel nem a "kis csitri".
2010. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Mi van veletek? nem volt gyerekszobátok??? Cseesszétek már le szerencsétlent, és még alázzátok meg! pff

Egyébként elég csúnya dolgot készülsz művelni, de ez csupán kémia: vonzódsz a fickóhoz, a fickó pedig "éhes"! Te megszerelmesedsz, a csávónak pedig ott lesz, hogy családja van és a feleségei ill. a gyermekei szemébe kell nézni...

Kíméld meg magad ettől, az nem gáz 30 éves fickóval vagy együtt, mert olyat tudnak, amit a 20 éves fiúk nem igazán... :P Nekem is 32 éves a párom én 23... nagyon jól kijövünk, működik a fent említett kémia is, és a legjobb, hogy még nem volt családja... am, remélem hamarosan lesz :P

2010. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

13:59-es!

köszi

rendkívül tanácstalan vagyok,de azt hiszem ezt nem kellene megtennem..megpróbálok inkább egyedülálló hasonlókorú pasit keresni..talán sikerül és így mindenkinek jobb lesz

2010. júl. 5. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!