Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nővérem barátnői elkezdték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérem barátnői elkezdték szervezni a lánybúcsút úgy, hogy nekem nem szóltak még semmit. Nagyon rosszul esik, jogos vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Csak augusztusban lesz az esküvő, úgy voltam vele, hogy bòven van még idő, de az első dolgom az lett volna, hogy beszélek a barátnőivel, hogy én miket tervezek/találtam ki, meg nekik milyen ötleteik lennének még. Erre tegnap derült ki, hogy már egèsz programsorozat

van.. Nekem tök rosszul esik, hogy teljesen kihagytak az egészből, ráadásul még van 2 hónap, nem is értem, minek kell vele ennyire sietni. Ismernek engem, tehát nyugodtan szólhattak volna. Most hogy mondjam meg, hogy én teljesen más lánybúcsút képzeltem el? Jobban ismerem a nővéremet, mint ők, mert az évek alatt azért elèggé eltávolodtak egymástól.


2014. máj. 27. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendezz neki egy másikat. Egy emberért nem fogják megváltoztatni az egészet. Adj ötleteket, de ne csak te tervezd meg, gondolom ott se egy ember tervezte meg.. Normálisan mondd el nekik, hogy te pár dolgon változtatnál esetleg tennél bele plusz programokat.
2014. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

milyet szerveztek és te miket találtál ki?

lehet tudnánk segíteni hogy lehetne összehangolni a két félét úgy, hogy mindenkinek jó legyen :)

2014. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem egyedül akarom szervezni, írtam, hogy első dolgom lett volna szólni a barátnőinek.

Tavaly a nővérem és a barátnőm is együtt szervezték nekem, eszük ágában sem volt kirekeszteni egymást. Szerintem ez így normális.

2014. máj. 27. 20:15
 4/12 Kincshő14 válasza:
54%
Menj oda a barátnőihez és billentsd őket fenékbe!! Fúh utálom az ilyen barátnőket, még lehet ők mondták tesódnak hogy téged hagyjanak ki ebből a szervezésből, ez most engem is felidegesített :D szerintem egyébként mondd meg a barátnőinek hogy ez nem fair tehát lehet elhúzni a p*csába mert neked több közöd van a menyasszonyhoz
2014. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Azért a korod sem mindegy. Ha még 18 alatt vagy, akkor nyilván jobb, ha felnőttek szervezik.


Másrészt a lánybúcsúkon a hölgyek szeretik elereszteni magukat, és nem biztos, hogy a menyasszony örülne, ha egy családtag is ott lenne.


A lánybúcsú baráti esemény és nem családi.

2014. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, a nővérem 27, buliztunk már "párszor" együtt, nem is értem, hogy merülhet fel ilyen dolog, hogy valaki kihagyja a testvérét. Nekem nem ő volt a tanúm, ennek ellenére ő engem kért fel, nagyon szoros a kapcsolatunk.
2014. máj. 27. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Hidd el, hogy jobb, ha az ilyet a barátnők szervezik.

Ne rontsd el a nővéred buliját ezzel a duzzogással!

2014. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mutattam ki, hogy mennyire rosszul esik, csak a férjemnek mondtam.
2014. máj. 27. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Ne haragudj, de ez nem rólad szól, meg a te önérzetedről, hanem a nővéredről.

Itt parádézol, meg nyalogatod a sebeid, ahelyett, hogy lenyelnéd a büszkeséged, és megkeresnéd a barátnőket, hogy te is segíthess a szervezésben.

2014. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Oké, hogy nem róla szól, de nem is pampogott ez miatt, csak leírta egy anonim oldalon. ATtól, hogy nem róla szól, még eshet sz@rul, nem?


Én emaileznék azért a barátnőknek, mintha nem is tudnék róla, hogy ők már szervezkedtek, hogy mikre gondoltam, mikor/hol lehetne, ők gondoltak-e valamire, egyeztessünk!


Így legalább még rosszul is érzik majd magukat, hogy kihagytak

2014. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!