Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelt kérdés
Kis esküvő, csak polgari szertartás. A menyasszony negyvenes, gyerek is van, lagzi helyett kerti parti. Többek szerint nem illik a fekete, ha mar nem fehér, akkor krem szín vagy hasonló világos szín kellene.

2014. máj. 31. 05:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk is most lesz esküvőn teljesen ugyan ez.....fekete a ruhám,gyerekekkel,kerti partival!
2014. máj. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Kerti patira nem illik a fekete. Bézs színt választanék.
2014. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Eleg nagydarab vagyok, kb ugy néznék ki világos színben, mint egy vízi ló.....
2014. máj. 31. 05:56
 4/32 anonim ***** válasza:
65%

Ne legyen tiszta fekete . Legyen rajta fehér gallér, vagy valamilyen más kiegészítő.

De lehet a fekete helyett lila, sötétkék, vagy más olyan színű, ami megy az alakodhoz.

2014. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mar megvan a ruha, fekete.
2014. máj. 31. 06:31
 6/32 A kérdező kommentje:
Kiegészítők fehérek lesznek, fekete fehér cipő, fehér gyöngy sor, fulbevalo, vall kendő, ha hűvösebb lenne.
2014. máj. 31. 06:32
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Már megvan a fekete ruha is, eldöntötted, akkor meg mi a kérdés?

Én nem lennék feketében az esküvőmön, az tuti:)

2014. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a többség szerint valoban borzasztó e, vagy csak en vagyok körülvéve olyanokkal, akiknek ez elképzelhetetlen. Puszta kíváncsiság, nem változtatnak semmin a válaszok.
2014. máj. 31. 07:14
 9/32 anonim ***** válasza:
36%

Sajnalni fogod utolag ugy mentel ferjhez mint egy oreg ozvegy.

Nincs az a meret amin ne allna jol valami elegans ruha.

Es kep nelkul nem tudok semmit mondani a feketerol

2014. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy sajnálni fogom. Sosem álmodoztam fehérruhas esküvőről. Valójában az álmom a ketten bemegyünk, hétköznap reggel, két hivatalnok a tanú és kész, de a párom szeretné a családot is ott tudni.
2014. máj. 31. 08:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!