Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelt kérdés
Kis esküvő, csak polgari szertartás. A menyasszony negyvenes, gyerek is van, lagzi helyett kerti parti. Többek szerint nem illik a fekete, ha mar nem fehér, akkor krem szín vagy hasonló világos szín kellene.

2014. máj. 31. 05:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Kb ilyen a ruha: [link]
2014. máj. 31. 08:28
 12/32 anonim ***** válasza:
34%
Túl komor szerintem.
2014. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy vihogi tipus.....
2014. máj. 31. 09:35
 14/32 anonim ***** válasza:
32%
Ha valami derűs attól még nem "vihogi". Vagy mosolyogni sem szoktál?
2014. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs vele, pláne, ha más színű kiegészítők vannak hozzá. Bár én amúgy is sokat hordok feketét, elegáns szín és mindenképpen jó választás, főleg ha nem áll jól a világos.
2014. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak bátran vedd fel, én nem látok kifogást ebben a ruhában.

30/N

2014. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%

Imádom a fekete színt, felvennem az esküvőmre is, de nem ezt.

Nem az én stílusom, vagy miért, de nem...

Talán élőben más a hatása, de így nyáron akkor sem.

Ha nem klasszikus menyasszonyi ruha, akkor rövidet húznék feketében, ez így sok.


De ha te jól érzed benne amagad, akkor jó, sz.rj le másokat.


De nagyon feldobnám fehér dolgokkal, minél többet, és nagyobbal, nem csak pici gyöngy üli meg ilyenek. Nagyon hoszsú nyaklánc, több rétegben, karkötő vastagon...


Hanem logós, meg esetleg fehér boleró is...


öv vagy szalag nem tudom, hogy mutatna, nem tudom, milyen rajtad az esése, erre a nőre nem tennék.

2014. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem teljesen rendben van. Egy nagy abroncsos fekete ijesztően hatna, [link] de ez elegáns. Szerezz be hozzá egy vékony fehér, nagyon hosszú kendőt/övet a derekadra és máris menyasszonyosabb lesz. [link] (ilyesmit csak fordított színekben)

én a helyedben ilyen ruhát vennék fel: [link] persze ez az én ízlésem :)

Hogy mi illik és mi nem... régen ez lényeges volt, de régen 40-es nők nem is igen mentek férjhez. Nem egy fiatal fruska vagy, hogy képzeli bárki is, hogy nem tudod eldönteni, mi való egy esküvőre és mi nem???

Csak még annyit, hogy a fehér cipő biztos jó választás? Én félnék kicsit tőle, hogy mutat a fekete ruhával. :S elvileg ez nagy stílusbaki, mint a szandál-zokni. De ha kipróbáltad és jó, akkor rendben van.

Sok boldogságot! :)

2014. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

ez a ruha nekem sem tetszik, de a feketével nincs bajom. Én ár azt is bánom, hogy a rendes habos-babos ruhám nem fekete volt, ma már ilyenben mennék férjhez:


[link]

2014. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs vele semmi baj. Ha ebben érzed jól magad, ez áll jól, akkor értelmetlen egy másik ruhában feszengeni. Nem a többiek házasodnak, hanem te.
2014. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!