Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én személy szerint nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én személy szerint nem szeretem az aranyat no és a párom se. Kötelező a karika gyürűknek aranynak lennie?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a párom fehér aranyat akar majd. de most voltunk egy orvos házaspár esküvöjén és ezüst volt a gyürü.

hogy miért nem tudom, mert a párom kérdezett rá hogy fehér arany és azt mondták ezüst. persze pasi nem kérdzte meg miért ezüst lett. mert pénzük van rendesen.

2008. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező. Nekünk mégcsak nem is karika, hanem egy négyszögletes alakú platina van, az enyém onix berakásos. Az egy ilyen fekete kő. Nálam is, a sárga az utolsó szín, amit magamra aggatnék, ki nem állhatom azt a színt.
2008. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ktelező!

Fémérzékenységem kiterjed az aranyra, emiatt az eljegyzési gyűrűnk orvosi fém, de ha az ezüstláncom nem okoz gondot, akkor az esküvőn ezüst lesz a gyűrű.

Egyébként nekem sem tetszik az arany..

2008. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekünk innen van a szögletesünk.

2008. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hagyomány szerint a megszakítatlan arany karikagyűrű az összetartozást jelenti.Ha megszakítják kövel,akkor a kapcsolat is megszakad.

Ez persze csak hagyomány és babona.Nem kell törődni vele.

Az arany meg azért lett elterjedt,mert az volt régebben a típikus ékszer fém,a gazdagságot jelképezi.

Én személy szerint el sem tudtam volna mást képzelni az ujjamon,mint egyszerű arany karikagyűrűt,de ízlések és pofonok.

2008. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
megjegyzés: az orvosi fém, az a saválló acél...
2008. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a páromnak adtam anno az első időkben egy ezerforintos ezüstözött gyűrűt, aztán később vettem magamnak is egy ugyanolyat. Nem jeggyűrűnek szántam, de mégis úgy kezeltük, eleinte a balkézen volt, aztán egyszercsak közösen úgy döntöttünk, áttesszük a jobb kezünkre. Azóta is ott van és nagyon szeretem.


Ezzel azt szeretném mondani, hogy nem az anyag számít. NE az anyag számítson... :)

2008. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!