Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok Miskolcon helyszíneke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok Miskolcon helyszíneket ajánlani egy 60fős esküvőre? Érdekel étterem és bármilyen más megoldás is.

Figyelt kérdés

Kétféle megoldásban gondolkodunk:

1. Étterem a saját ajánlataival.

2. Bármilyen terembérlettel bérelhető hely partyszervízzel megoldva.


2014. jún. 3. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A Calypso éttermet nagyon tudom ajánlani, vannak különtermeik is. Központi helyen van, a Városház téren, közel van a taxiállomás, szálláslehetőség ha arról van szó. Az étel nagyon-nagyon finom, a személyzet is nagyon rendben van. Itt volt a ballagási vacsorám egy hónapja, a szüleim pedig itt esküdtek 21 évvel ezelőtt. A hugom ballagását is itt fogjuk tartani. :)

www.calypsomiskolc.hu

2014. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Calypsoval egy baj van,rossz a kaja (pár hete voltam ott esküvőn).De a kiszolgálás,hely,stb,az jó.


Ami nekem bejött,az a palacsintaház,az avas lábánál, google: palacsintaház miskolc

2014. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Ezen meglepődtem, hogy rossz a kaja, mert mi a ballagáson nagyon-nagyon jót ettünk ott. Persze az menüs volt, lehet, hogy a lagzikban lejjebb adnak a színvonalból, elhiszem neked....

A Palacsintaházat is nagyon szeretjük, de szerintem az 60 főnek nagyon kicsi

2014. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!