Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eszt még érdemes magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszt még érdemes magamra alakítani?

Figyelt kérdés
44-es a esküvői ruha mérete, és én meg 158 cm vagyok és 58 kg nagy rám jóval. Alakítani lehet vagy keresek mást ?

2014. jún. 4. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

"eszemé"


Biztosan azt szeretted volna írni hogy "eszemért"....

2014. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Say My Name ***** válasza:
97%

Helyesírás: Elégtelen Szövegértés: Elégtelen

A legszomorúbb az, hogy az ilyenek házasodhatnak és utána még gyerekük is lesz...

2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

"Eszemé"

Eszt nem hiszem e.:DDD

2014. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázzuk el a kérdezőnek, hogy ő is értse (kérdezőnek: ércse), min nevetünk:


eszemé = eszemért


Hacsak nem valami rövidítés SZMÉ :D

2014. jún. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

a kérdező miért nem azt írta, hogy ESZTET?:D úgy az igazi:D


Szerintem a kérdező mérete 40-es lehet, hiszen 158cm-hez a vékony az 48-49kg lenne, de ő tízzel több. Bár ki tudja, ha a ducisága mellé még lapos is, az az igazi áldás:D Akkor csak 38-as...:))


Ne alakíttasd át, vegyél újat!


Amúgy ne irigyeljük, mert elveszik ostobán is, hiszen ki veszi el? az nem mindegy, az minket nem kaphatna meg:))

2014. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem mentség 12 óra után se hogy el írtam és elnéztem azt is mert csak a kritizálásra figyeltem nem a kérdést. Amúgy meg kedves válaszolók főleg az utolsó, ásd el magad. Képzeld el igen alacsony vagyok de vékony :) és úgy veszem észre itt egy két emberke istennek érzi magát. Áhh te tuti nem hibáztál még. Huuu eszem van képzeld el de neked meg viselkedésed még a lábam nyomába se ér. Oszt akinek nem tetszik pukkadjon fel. Elemeztük a mondatott igen elrontottam az ,,Ezt,, szót amit nem vettem észre de ti mi jogon jöttök hozzá tisztelet a kivételnek hogy mindennek lehordjátok az embereket. Amúgy meg kicsit szánalmasnak tartom a duci szó dobálását. Tuti meghalt valaki mi hogy véletlenül így írtam le, mi ? most ki törik a világ háború mert egy ember elírt egy szót. Áhh ilyenek miatt megy el az ember kedve.
2014. jún. 6. 21:03
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentség, hogy 12 óra munka után ilyen borzalmas helyesírási hibákat vétesz..

Tudod, ha valaki tanácsot kér vagy kérdést ír ki, azt tisztelje már meg a többieket annyival, hogy helyesen ír.

De nálad ez nem a 12 óra munka miatt van, hanem egyszerűen képtelen vagy helyesen írni.

Ahogy most is.

"pukkadjon fel" helyett pukkadjon meg a helyes szó

"mondatott" helyett mondatot lenne a helyes szó

" most ki törik a világ háború " helyett most kitör a világháború..


Te miért nem tisztelsz meg minket azzal, hogy egy picikét figyelsz a helyesírásodra?? Így persze, hogy buta libának tartanak akinek lepkefingnyi esze sincs..

2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!