Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék-ötlet. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék-ötlet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátaink.

Évek óta együtt élnek, megvan mindenük + tehetősek. Pénzt kértek, mert nászútra gyűjtenek, de mi nem nagyon tudunk értelmes összeggel beszállni, mert kb a béka s*gge alatt vagyunk pénzügyileg egy jóideje. (Szerencsére vagyunk olyan viszonyban velük, hogy nem is várnak el tőlünk semmit, pontosan ismerik a helyzetünket, meg is mondták, hogyha beállítunk egy borítékkal, hazazavarnak. Tényleg jó és igaz barátok.)

De! Valamivel azért mégicsak meg szeretnénk lepni őket... hülyeséget (huszadik kávéfőzőt pl vagy hasonlót) meg nyilván nem akarunk adni nekik, felmerült pár ötletem, pl feldobox csomag vagy hasonló, de azt a rokonságukban kapnak; vagy popcornkészítő minigép, mert korábban imádták és tonnaszámra ették, de most a menyasszony életmódváltásba fogott és hónapok óta nem él ilyesmivel; állatkerti örökbefogadára is gondoltam, de végül azt is elvetettük.

Végül tegnap nagy hirtelen vettem egy szép vázát (az szerintem mindig jól jöhet, hiába van komplett otthonuk, ez egy klasszikus vonalvezetésű alapdarab, pont az ő ízlésük), belegravíroztattam a kezdőbetűiket meg az esküvő dátumát meg két szívet és megtöltöttem kaparós sorjegyekkel olyan értékben, amennyit rá tudtunk szánni erre az egészre (12 e ft).

Szerintetek hülyeség?

Ennyi pénzzel nem állíthattunk volna oda mert még a kajaköltséget sem fedezte volna, márpedig az úgy illendő. ÉS szerintem ez poén. Ráadásul mégiscsak kapnak is valami konkrétat is, ami emlék lehet.

Mit gondoltok?


2014. jún. 6. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon jó és ötletes. Nem mellesleg lehet, hogy a kaparós nyereményekkel ti adjátok a legtöbbet :)
2014. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is szuper ötlet!
2014. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Amikor Párom legjobb barátja házasodott, semmi pénzünk nem volt, de Páromat kérte fel tanúnak... elmondtuk, hogy most nem tudunk semmit adni - bár mondták is, hogy nem is kérnek semmit. Párom most vissza fogja hívni őt tanúnak, és mi sem kérünk semmit. Ha adni mer, kikap! :)


Amúgy valaki nyert már 200 forintnál nagyobb összeget kaparós sorsjeggyel? Mert szerintem amúgy a 12e forint is kitölthetné a vázát, nem hiszem, hogy megsértődnének rajta. Ha a legjobb barátaitok, akkor ismerik a helyzeteteket.

2014. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolso, én minden héten veszek egyet :D 300 ft és és általában 1200 - 4600 ft körül nyerek vele :D tisztára rákattantam. anyosomtol mi 6000 ezer ft értékben szoktunk kapni születésnapokra, abbol eddig a minimum, amit nyertünk 4000 ft volt a max meg 24 ezer
2014. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nagyon jo ötlet!

Mi is kaptunk anno vázát azóta is ki van téve bár már divatjamúlt lett de olyan kedves és szép emlék. ( a sorjegy szintén poén ki tudja lehet nyernek is :P)

Szerintem remek ötlet az egész.

2014. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést.


Egyik válaszolónak: azért nem akartam pénzt tenni a vázába, mert:

- megmondták, hogy nehogy mi pénzt vigyünk!

- ennyivel pofátlanság is lett volna odaállítani, mivel igazi nagystílű esküvő lesz, amiből következik, hogy mindenki jóval többet fog adni, plusz még az illendőségi minimumhatárt sem ütöttük volna meg ennyi pénzzel, nevezetesen amibe a vacsoránk kerül.

- szerettem volna valami kézzel foghatót is adni emlékbe, ami lehetőleg kedves-jópofa-nem felesleges hülyeség, és amiről x év múlva is eszükbe jut a nagy nap.

2014. jún. 6. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi is sorsjegyeket szoktunk adni, eddig mindenki örült neki :) legutóbb a dupláját nyerték vele, mint amennyibe nekünk került, szerintem általában megéri.
2014. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Hát szerintem ez elég buta ötlet volt :(


Egy ilyen giccses, semmirekellő vázára meg annak díszítésére költöd a pénzt, aztán meg veszel bele 20 db sosrsjegyet, amiből talán egyik sem nyer. Nem lett volna több értelme odaadni egyben azt a kb. 15.000 ft-ot? Dehogynem,... legalább nem kellene mentegetőzniük, mikor mentek látogatóba, hogy nincs kinn a váza...

2014. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet. Örülni fognak neki.
2014. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Sorry. Én még sosem nyertem sorsjeggyel, pedig amikor még diákok voltunk, kapargattuk az osztálytársakkal rendesen... Én személy szerint nem örülnék a vázának, de a Ti barátaitok, ti ismeritek őket jobban. Remélem, akkor legalább az egyik jegy nyerő lesz. ;)
2014. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!