Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék-ötlet. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék-ötlet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátaink.

Évek óta együtt élnek, megvan mindenük + tehetősek. Pénzt kértek, mert nászútra gyűjtenek, de mi nem nagyon tudunk értelmes összeggel beszállni, mert kb a béka s*gge alatt vagyunk pénzügyileg egy jóideje. (Szerencsére vagyunk olyan viszonyban velük, hogy nem is várnak el tőlünk semmit, pontosan ismerik a helyzetünket, meg is mondták, hogyha beállítunk egy borítékkal, hazazavarnak. Tényleg jó és igaz barátok.)

De! Valamivel azért mégicsak meg szeretnénk lepni őket... hülyeséget (huszadik kávéfőzőt pl vagy hasonlót) meg nyilván nem akarunk adni nekik, felmerült pár ötletem, pl feldobox csomag vagy hasonló, de azt a rokonságukban kapnak; vagy popcornkészítő minigép, mert korábban imádták és tonnaszámra ették, de most a menyasszony életmódváltásba fogott és hónapok óta nem él ilyesmivel; állatkerti örökbefogadára is gondoltam, de végül azt is elvetettük.

Végül tegnap nagy hirtelen vettem egy szép vázát (az szerintem mindig jól jöhet, hiába van komplett otthonuk, ez egy klasszikus vonalvezetésű alapdarab, pont az ő ízlésük), belegravíroztattam a kezdőbetűiket meg az esküvő dátumát meg két szívet és megtöltöttem kaparós sorjegyekkel olyan értékben, amennyit rá tudtunk szánni erre az egészre (12 e ft).

Szerintetek hülyeség?

Ennyi pénzzel nem állíthattunk volna oda mert még a kajaköltséget sem fedezte volna, márpedig az úgy illendő. ÉS szerintem ez poén. Ráadásul mégiscsak kapnak is valami konkrétat is, ami emlék lehet.

Mit gondoltok?


2014. jún. 6. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezer hálám!

Egy hónap múlva megyek esküvőre, fogalmam nem volt mit kéne adni, mert én sem tudok 25-40ezret borítékba rakni. Ugye nem haragszol meg, ha ellopom az ötletedet! Ez nagyon jóóóóó!!! :)

2014. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet. Amúgy én nyertem egyszer kaparóssal egy milliót, úgyhogy könnyen lehet, hogy a Te ajándékodból lesz meg a nászút.
2014. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Persze, használja fel nyugodtan az ötletet, akinek tetszik. :)

Szerencsére jól sült el abszolute, volt nagy vidulás és harminc-egynéhány ezer Ft-ot nyertek vele. De igazából nem emiatt, hanem mint ötlet tetszett nekik.

2014. jún. 14. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!