Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire lenne népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne népszerű (tlen) egy száraz esküvő?

Figyelt kérdés
Vajon melyik esküvőre mennének el kevesebben? Ahova nem hozhatják a gyerekeiket - ez az elmúlt hetekben nagy botrány volt - , vagy ahol egy csepp alkohol sincs?

#alkohol #száraz esküvő
2014. jún. 10. 00:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%

Elég népszerűtlen lenne XD


Mekkora gyerekre gondolsz? Mert egy tizenéves kibírja, de egy ovis nem hajnalig tartó esküvőre való.

2014. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
55%

Alkohol mentes esküvőre biztos nem mennék el. Szerencsére nincs az ismerőseim között senki, akitől ilyet kellene feltételeznem.


Gyerek nélkül sem biztos, hogy mennék, ha ez eleve kikötés lenne. De ha vihetném is biztos megoldanám, hogy csak rövid ideig legyen ott.

2014. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Akkor sem mennél el, ha nagyon szereted vagy közel áll hozzád az illető?
2014. jún. 10. 00:32
 4/58 anonim ***** válasza:
61%

Mint mondtam nincs olyan illető a környezetemben (tudtommal), aki ilyesmire lenne képes, így azt sem tudhatom, hogy mit tennék, ha lenne.


Bocsi, nem sokat segítettem!


Azt megkérdezhetem, hogy miért gondolkodsz ilyenen?

2014. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne problémám vele. Alkohol nélkül is elvagyok, illetve alkoholistákhoz is volt már "szerencsém" (közeli rokon), így el tudok képzelni egy olyan helyzetet, ahol jobb, ha egyáltalán nincs egy korty se, mint nem meghívni az illetőt.


Mondjuk én a gyerekmentes esküvőn se húznám fel magam, feltéve, ha a pár megérti, hogy amennyiben nem tudjuk megoldani a felügyeletet, akkor távol maradunk.

2014. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavarna, han nem lenne alkohol, nem igazán iszom, anélkül is jól elvagyok, a férjem pedig egyáltalán nem iszik.

Ha kikötnék, hogy gyerek nem mehet, akkor oda viszont biztos nem mennék el..

Amúgy az alkohol nélküliséggel is az lenne a bajom, hogy ha megkívánok egy hideg sört ebben a nagy melegben, akkor nincs.... (?!) Esküvőn fura, de nem akadnék ki rajta, főleg ha tudnám az okát is.. (Mondjuk a legjobb barátnőm alkoholista apja részegen tönkretette az esküvőt, ha ő mondaná, hogy újra házasodik és nincs alkohol... teljesen megérteném, és támogatnám is ebben).

2014. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
12%
Ha van drog, akkor nem kell a szesz.
2014. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

"Mint mondtam nincs olyan illető a környezetemben, aki ilyesmire lenne képes"


Ezt olyan szörnyülködve írod, mintha azt mondtam volna, mi lenne, ha kirabolnánk pár idős nénit az esküvő után.


Egyszerűen nem része az alkohol az életemnek. Idegen lenne. Olyan lenne, mintha mindennap feldobnék egy natúrsminket, az esküvőmön meg megjelennék smink nélkül, karikás szemmel, zsírosan csillogó bőrrel. Vagy mintha szülinapomra gyümölcstortát kérnék, amit utálok.

2014. jún. 10. 01:53
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem része az alkohol az életnek, a szűk családnak sem. Az esküvőn volt, a szertartáson alkoholmentes Tör...ley, a vacsoránál bor kancsóban ott, ahol olyanok ültek, akikről tudtuk, hogy esetleg isznak, rövidet 4 cl ként lehetett kérni, 70 en voltunk, 50 körül fogyott, sört is kérhettek, 10 alatt volt, a koccintós pezsgőt két külön tálcán hozták, több mentes fogyott, munt nem, és jó hangulat volt. Szóval szervezés kérdése és embere válogatja.
2014. jún. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Miután en egyaltalan nem iszom, marhara nem zavarna. Az sem, ha a gyerekemet nem vihetnem.
2014. jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!