Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén szeretnénk összeházasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén szeretnénk összeházasodni, de még a szüleimnél lakunk. Mit gonoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 22:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Ha szeretitek egymást, miért ne? :)

Az én szüleim is a nagyszüleimnél laktak egy ideig, a húgommal oda születtünk. Két évvel később lett lakásuk.


Ha már úgy is ott laktok, akkor nem változtat semmin az, hogy jogilag is összetartoztok :) Sok boldogságot!

2014. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem látom értelmét a házasságnak, ha annyira nem vagytok önállóak/felnőttek, hogy elköltözzetek.


Ha külön szinten, önállóan éltek, az egy más kérdés, a kérdésedből elsősorban arra következtetek, hogy egy szobában laktok a szüleidnél.

2014. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen. A szüleim lakásában lakunk, persze jobb lenne ketesben, csak sajnos az anyagilag "nem olyan egyszerű"...


A párom így 50000 Ft-ot ad az anyuéknak havonta, így több pénzünk meg marad, tudunk félre tenni, és sokkal többet megengedhetünk magunknak, többször eljárhatunk nyaralni, wellnessezni, mozi stb....


6 éve vagyunk együtt, nem szeretnénk nagy felhajtást, az esküvő nem kerülne sokba.

2014. jún. 9. 22:11
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az ilyen esküvő kicsit komolytalannak tűnik.
2014. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk félretenni, gyűjtögetni értelmesebb lenne, mint wellnesezgetni, szórni a pénzt...
2014. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Pénzügyi tanácsot nem kérek, köszönöm! :)


Nem szórjuk a pénzt, hanem élményeket gyűjtünk, később kuporgathatunk eleget...


Azok az ismerőseim akik külön költöztek, éppen hogy kijönnek egy hónapba, örülnek ha egy mozi belefér....

2014. jún. 9. 22:21
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekunk is kis eskuvonk volt,nem volt lagzi csak egy ebed.Es nagyon is komolyan gondoltuk,van egy kisfiunk es 8 eve boldogok vagyunk.Igaz mi kulon elunk egy csaladi hazba,amig szuloknel eltunk sokat sporoltunk,igy ujitottuk fel.Szerintem is sporoljatok amig szuloknel laktok,utana mar nehezebb.De ha ugy erzitek attol meg lehet eskuvo,nem a felhajtas a lenyeg :)
2014. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha igényetek van az esküvőre akkor hajrá! Hat éve vagytok együtt. Ha babát is terveztek már akkor nincs értelme várakozni. Az esküvő a kettőtök szándékának a megerősítése. Hivatalossá teszitek a kapcsolatotokat. Ha nem erőn felül képzelitek el az esküvőt szerintem teljesen normális igény a részetekről. Sok boldogságot kívánok!
2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem látok benne kivetnivalót. Miért elvárás már az is, hogy mindenkinek saját lakása legyen?

Apám se költözött el itthonról, anyukám idejött és kész. Valóban vannak előnyei, ha csak kettesben van a pár, de szerintem, ha jó a kapcsolat az anyósékkal, akkor több az előny. Èn se fogok csak azért elköltözni albérletbe, egy kis panellakásba nyomorogni, mert akkor ezzel "önálló" leszek. Egyfelöl az önállóság nem ezen múlik, másrészről nagy házunk van, két szintes+tetőtér, így nem mászunk bele a másik privát szférájába. Viszont mire összejönne saját pénzből saját lakàs, addig 30 is bőven elmúlnék, és elmenne erre lassan a fél életem, ahelyett, hogy inkább már a gyerekekkel foglalkoznék.

2014. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
És hány évesek vagytok egyébként?
2014. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!