Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik az esküvő előtt tudták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az esküvő előtt tudták meg, hogy terhesek?

Figyelt kérdés
Örültetek? Nem voltatok rosszullétesek?

2014. jún. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Örültem, mert picit több mint két éve akartuk a manót, de először kétségbe estem, hogy most mi lesz, nem akarok nagy pocakkal ott állni,és mi lesz így a lakodalomban, de a dolgok nagy része már le volt szervezve.

Öt hónapos terhes voltam az esküvőn, a pocakom még alig alig látszott, pláne abban a nagy fehér ruhában.A menyecske ruhám viszont így kifejezetten kismama ruha lett.A rosszulléteken már túl voltam addigra. Életem legszebb napja volt. Azon kívül, hogy én nem ittam alkoholt, minden ugyanúgy volt ahogy elterveztük.

2014. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esküvő előtt 2 nappal derült ki. Nagyon örültünk neki. Nem voltam se rosszul se semmi bajom nem volt. Nem ittam egy kortyot se de azon kívül tökéletes volt minden. A nászúton 3 napra rá már rosszul voltam a lasagne illatától is. Sok boldogságot :)
2014. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mikor kezdtetek el próbálkozni előtte?:)
2014. jún. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!