Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi menyasszonyi ruhákról?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Varratnám, ez lett a 3 dobogós.. Nem tudok választani... Segítsetek!


2014. jún. 14. 08:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az első tetszik a legjobban.

Fel tudtad őket vagy hasonlót próbálni? Mert igencsak számít, melyik állna a legjobban, melyik adja ki legjobban az alakodat, stb.

2014. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Voltam szalonban, ott próbáltam és ezek a rövid fazonok tetszettek magamon a legjobban. Az A vonalú volt talán a legelőnyösebb..
2014. jún. 14. 08:38
 3/28 anonim ***** válasza:
3%

Szépek, de nekem nem tetszenek, mert személy szerint a hosszú ruha híve vagyok.


Az első síma koktélruha, elég nehéz felismerni benne a menyasszonyt. :)


A második szép, de csak magas és vékony vagy alacsony és vékony, mindenképpen vékony derekú és nagyon csinos lábú nőnek áll jól, klasszikus, szép magas sarkú cipővel vagy szandállal (nem azzal a giccsel, ami a modell lábán van).


A harmadik nem tetszik egyáltalán, de ezt lehet a legjobban variálni. Pl. tehetsz rá kalapot, kicsi, tűpettyes fátyollal (nagyon sikkes!). Fehér kesztyűvel viseld.

2014. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Jajj, azt nem mondtam, nem gondoltam volna, hogy fontos:

Csak polgári esküvő lesz, kis létszámú és utána pedig egy egyszerű vacsora. Úgyhogy nem hiszem, hogy ilyen probléma lenne, hogy nem ismerik meg ki a menyasszony...

2014. jún. 14. 08:51
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Én sem vagyok híve a rövid menyasszonyi ruhának, de a második ruha valami álomszép. A papucs viszont nagyon ordenáré hozzá.
2014. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a 2. a befutó :)
2014. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A papucs nekem sem tetszik. :D
2014. jún. 14. 09:11
 8/28 anonim ***** válasza:

nekem az első tetszik

a másodiknak nem tetszik, hogy rövid, valamiért ahhoz sztem nem illik, pedig a felsőrésze annak tetszik jobban

a 3. valamiért kevésbé, de valószínűleg az első miatt, mert az jobb.

plusz z a csipke nekem nem az igazi a 3.-on


Viszont elég furcsa, hogy az első 2 letisztultabb mellett úgy gondolod, hogy a 3. is illik hozzád, annyira más, mint az első 2..

FELPRÓBÁLÁS UTÁN MÉG LEHET, HOGY A 2. MELLETT DÖNTENÉK...

szerintem attól függene aválasztásom, nekem melyik áll jobban, és melyik kényelmesebb:)

2014. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Az elso tetszik, a tobbi nem.
2014. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Az első kivételével mindegyik szép.
2014. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!