Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akarja elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elmondani a párom a szüleinek, hogy össze fogunk házasodni?

Figyelt kérdés
Már 8 éve vagyunk együtt, 3. éve jegyesek, most úgy döntöttünk, hogy jövőre összeházasodunk. Én azonnal világgá kürtöltem volna, ő azt mondta, hogy először tudjuk meg a költségeket és csak azután mondjuk el nekik. Most tudjuk már a költségeket de még mindig vonakodik a nagy hír bejelentésével, mondván, nem áll készen rá, nem élte még bele magát annyira ebbe az egészbe mint én, és nem akarja, hogy a szülei lássák rajta a bizonytalanságot. Amikor megkérdeztem, hogy lemondjuk-e az esküvőt akkor meg azt mondta, hogy ne, menjen minden tovább, szervezzük. Szerintetek? Esetleg hogyan tudnák neki segíteni abba, hogy elmondjuk végre a szüleinek?
2014. jún. 18. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a te kapcsolatod az ő szüleivel?
2014. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy 4 évig lesztek jegyesek, sokat elárul. A jegyben járás nem egy hosszútávú dolog (kellene, hogy legyen), hanem egy átmeneti állapot, ami az esküvőt készíti elő. Jó esetben 1, nagyon maximum 2 év. Ti elhúztátok ezt az egészet, már nyilván nincs meg a varázsa. Azért jegyzünk el valakit, mert szeretnénk vele összeházasodni.
2014. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy bizonytalanságot ne lássanak, mikor esküvőt szerveztek???
2014. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megkérte a kezed akkor nem el kéne vennie?:D miért tart a szüleitől?
2014. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te a menyasszony vagy v a vőlegény?
2014. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod valóban akarja az esküvőt, akkor szervezzétek tovább, majd elmondja nekik ha akarja. Mert előbb-utóbb kénytelen lesz. Össze akar veled házasodni? Igen? Akkor hajrá. Akár egy hónappal a nagy nap előtt is be lehet jelentenie otthon, elvégre nem a szülők házasodnak, hanem ti.

Inkább az a fura, hogy azt mondja a párod "nem akarja hogy lássák rajta a bizonytalanságot". Könyörgöm, 8 év után bizonytalan????? Talán inkább ezt a kérdést kéne fitogtatni...

2014. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem biztos abban, hogy el akar venni! Ha valóban házasságot akarna, akkor már az eljegyzés után kezdtétek volna szervezni az esküvőt, nem vártok vele 4 évet.
2014. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha tényleg házasságot akartok, akkor NEM a GYIK-en kellene kérdezősködni, hanem egymással kommunikálni! Ha még ennyi sem megy, felesleges lagzira költeni.


Egyébként tipp: a szülei minden lében kanál típusúak, s nem akarja, hogy az esküvő minden részletén vitatkozni kelljen velük. Vagy nem akarja, hogy beszálljanak az anyagiakba.

2014. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem akartam a szüleimnek elmondani, hogy ne szervezzenek bele. miután minden fontosabbat leszerveztünk, beállítottunk egy meghívóval. ennyi volt, jó volt így, millió kellemetlenségtől megkíméltük magunkat és sértődés sem volt. viszont én ezt így is mondtam el a páromnak, nem kerteltem. ez a "bizonytalanság" szöveg tényleg fura!!
2014. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ezt szépíteni, de ő nem akar elvenni, ennyi.
2014. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!