Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan kismama, aki anyák napján fogja elmondani a szüleinek hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy tervezitek?

Én a 12. heti ultrahang képet fogom odaadni valami szép idézettel :)


2011. ápr. 19. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Ne haragudj meg, de ez szörnyen giccses.

Ráadásul ez elsősorban a ti dolgotok a férjeddel, oké, hogy a szüleid is örülnek az unokának (esetleg vágynak is rá), de semmi köze az anyák napjához, legalábbis ebben a formában nincs. Anyukádnak virágot vegyél, ne UH képet.

2011. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen hervasztó vagy első...!!!

Szerintem meg szuper ötlet, ha nekem lesz egy pozi tesztem, azt fogom megmutatni.Gratulálok és boldog babavárást, ja és az elsővel ne is törődj lehet rossz napja van szegénynek!!!

2011. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Virágot is veszek neki persze. Csak tudod pont jövő héten lesz a kötelező ultrahang és úgyis azon a héten mondanám el, akkor miért nem szép ha anyák napján lepem meg vele?
2011. ápr. 19. 09:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés ennél meghatóbb anyák napi meglepetést kaphat egy majdani nagymama.


Gratulálok a babához.!


mi a férjem szülinapján jelentettük be, karácsonykor szerettük volna de akkor még nem voltam 12 hetes.

2011. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem még csak pozi tesztjeim vannak és a héten megyek az első uh-ra, de én is akkor akartam anyunak elmondani, de ahogy rám nézett valamelyik nap, rögtön tudta!:)

De szerintem jó ötlet! Egyáltalán nem giccses!

2011. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 19. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de klassz ötlet!!

Mi akkor csak 10 hetesek leszünk, így én még nem merem bejelenteni, de a legjobb alkalom!

Sok sikert, meg fognak tutira hatódni, a legszebb anyák napi ajándék lesz a nagymamiknak!!

8 hetes kismama

2011. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elôzô hozzászóló vagyok: mi egyébként már korábban megvettük a "Nagymama" címû kis ajándékkönyvet, abba fogjuk majd az ultrahang felvételt beletenni és úgy átadni. :)

Boldog babavárást!

8+4 hetes kismama

2011. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már megszületett a babám, édesanyámat 2 éve vesztettem el. Most ezt olvasva bekönnyeztem. Gyönyörű ajándék. Nagyon jó ötlet!

Gratulálok, sok boldogságot!

2011. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szép és megható lesz! :)

Én is akkor leszek 12 hetes, de én már 5 hetesen elmondtam a szüleimnek. Nemrég volt egy sp. vetélésem és akkor is Apu szülinapjára tartogattuk a jó hírt. 9 hetesen elment a Baba és olyan nehéz volt elmondani :( és nehéz volt, hogy nem volt mellettem Anyu a nehéz időkben (amikor kiderült pl.)


Szóval csak azt akartam, hogy én ez miatt nem bírtam ki a 12. hétig DE biztosan nagyon boldog lesz Anyukád!


Az elsővel tényleg ne törődj! Már TE is Anyuka vagy, és ennél szebb napot nem is választhattál volna.


Bocsi, hosszú lettem, de a hormonok...nem tudok leállni :D

Boldog babavárást!

2011. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!